0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
Huvitavat10 põhjust, miks ei saa eksiga sõpradeks jääda.

10 põhjust, miks ei saa eksiga sõpradeks jääda.

Populaarses võrgustikus Facebook on populaarne rühm, kes väidab, et “suurim meeste ja naiste vale suhte lõpus on „Me jääme sõpradeks!““ Rühmas on praegu 24 205 liiget. Loe kümmet põhjust, miks selle rühma loojal on täiesti õigus!

Jääme sõpradeks – meeste ja naiste suurim vale

Populaarses võrgustikus Facebook on populaarne rühm, kes väidab, et “suurim meeste ja naiste vale suhte lõpus on „Me jääme sõpradeks!““ Rühmas on praegu 24 205 liiget.

Loe kümmet põhjust, miks selle rühma loojal on täiesti õigus!

1. Ta on su eks.

Mis tähendab, et ta pole sinu tüüp. Kui teie suhtes olid probleemid ja asjad ei suju teil enam hästi, kuidas sa teid kahte siis koos ette kujutad? Kindlasti on sul ikka veel peas mõte, et te võiksite koos olla, seepärast pead lugema veel üheksat põhjust, miks MITTE koos olla.

2. Armastad teda ikka veel.

Kui sinu olukord on just selline, ära ürita temaga sõbraks jääda, rääkimata sellest, et võiksite jääda sõpradeks, kes aeg-ajalt teineteisega magavad. Tema arvates on sõbraks jäämine hea mõte, kuid ta ei tea, et sul on temaga salaplaanid. Seepärast ei olegi võimalik jääda sõbraks kellegagi, kellelt sa ootad midagi enamat; selline taktika ei ole parim leppimise viis.

3. Ta armastab sind ikka veel.

Kui sa jätsid ta maha, aga tema ikka veel loodab, et te ära lepite, on viimane asi, mida ta praegu vajab, sinu õlg, mille najal nutta. Lõppude lõpuks oled sina tema viletsuse põhjus, nii et lase tema sõpradel oma tööd teha. Ta võib vabalt nutta ja õnnetu olla nende seltsis, samas kui sinu lähedus tekitab ainult asjatuid lootusi.

Selline sõprus on raske ka sulle, kuna sa lihtsalt ei saa seda lugu lõpetada, rääkimata uue alustamisest.

4. Te ei saanud kunagi üksteisega päris lähedaseks.

Hea suhte alus on armastus ja alles seejärel tulevad seks ja kirg, kuid kõik see peab olema heas koosluses suhtlemise ja intiimsusega. Kas teie seks oli fantastiline, aga vestlused alati pisut problemaatilised? Kui te ei olnud suhtes sõbrad, ei ole te sõbrad ka pärast selle lõppu. Vestluseks on üha vähem põhjusi ja teemasid.

5. Sa petsid teda.

Sel juhul on tema ilmselt see, kes ei taha sinuga ühendust hoida. Hea küll, ta võib sulle tänaval tere öelda, aga see on ka kõik. Ja nii see peakski olema. Kui ta aga tahab sinuga sõber olla hoolimata sellest, et teda petsid, on ta ilmselt sinusse lootusetult armunud. Ainus õige asi, mida sel juhul teha saad, on kaugeneda temast veelgi ja lõpetada talle haiget tegemine.

6. Tema pettis sind.

Suhtes on üks peamisi aspekte usaldus. Kuidas sa saad teda veel usaldada, kui ta on sind juba korra petnud? Kuidas vaatavad teie sõprusele sinu sõbrad ja tuttavad, kes seisid su kõrval siis? Oled sa tõesti kindel, et nad on seal ka järgmine kord, kui midagi sarnast juhtub?

7. Ta on tõbras.

Kas on vaja veel midagi lisada?  Kui sa jätsid ta maha, tegi ta tõenäoliselt midagi rumalat, muidu oleksite endiselt koos. Igaüks meist väärib võimalust, kuid ole enda vastu aus ja tunnista endale, kui mitu teist võimalust ta kokku sai.

8. Sa tahad temaga seksida.

Tunded võivad olla kadunud, kuid iga kord, kui tema peale mõtled, tahad olla tema ukse taga, valmis rebima seljast kõik riided ja anduma puhtale naudingule. Kuid pöördudes ikka ja jälle tema juurde tagasi, vähendad sa oma võimalusi eluga edasi minna ja kedagi uut kohata.

9. Te olete näinud teineteist alasti.

See pole nüüd küll põhjus edaspidi sõbrad olla, kuid see võib olukorra keerukaks muuta. Pärast seda, kui oled olnud inimesega intiimne, on raske näha teda nagu iga teist sõpra.

10. Sul on uus boyfriend.

Kui mitte varem, lõpeb teie „sõprus” kindlasti siis, kui sul on uus partner. See võib juhtuda iseenesest, kui te lihtsalt kaugenete teineteisest, või see võib olla ka su uue partneri soovide austamise peegeldus või isegi tema selgesõnaline soov – soov, millega sa pead arvestama.

Veel artikleid