Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
energia

Kas oled valmis totaalseks energiamuutuseks?

Kas oled pidevalt väsinud? See võib olla selge märk, et su keha vajab põhjalikku energeetilist muutumist, mis parandab võhma, tööviljakust ning üldist heaolutunnet ja tervist. Parem elu on vaid kaheksa sammu kaugusel – kas oled valmis totaalseks energiamuutuseks?

Kas oled pidevalt väsinud? See võib olla selge märk, et su keha vajab põhjalikku energeetilist muutumist, mis parandab võhma, tööviljakust ning üldist heaolutunnet ja tervist. Parem elu on vaid kaheksa sammu kaugusel – kas oled valmis totaalseks energiamuutuseks?

Need kivid toovad selle kandjale õnne ja positiivse energia.

1. samm: maga piisavalt

Täiesti õige – kõik algab alati heast öisest unest, samuti on energiavarude taastamisel väga tähtsad puhanud keha ja vaim. Kaheksa tundi und võib olla keskmisele täiskasvanule piisav, kuid kas oled mõelnud ka sellele, kui hea see kaheksatunnine uni tegelikult on? Öö otsa vähkremine ei tähenda head und, seega pead tegema oma magamisaseme enda jaoks täiuslikuks, nii et saad kiiresti magama jääda ja öö otsa häirimatult sügavat und nautida.

2. samm: hoidu elektroonikast

Mitu tundi sa veedad arvuti ees? Mitu tundi teleri ees? Mitu tundi päevas sa kasutad mobiiltelefoni? Muidugi on kõik need seadmed ja vidinad toredad, kui aga koormad nendega oma silmi ja aju, võivad nad su energia väga kiiresti ära kulutada. Teame (ja mõistame), et tänapäeval on võimatu neist täielikult hoiduda, kuid peaksid üritama kasutada neid ainult siis, kui selleks on tõesti vajadus.

3. samm: puhasta oma meeled

Mured, negatiivsed mõtted, isegi kinnisideed – kõik see on inimeste elu normaalne osa. Kui aga tahad ennast uuesti energiaga laadida, pead õppima, kuidas oma vaimu teatud olulistel hetkedel päeva jooksul kõigist neist asjadest puhastada: kui hommikul ärkad, kui töölt koju jõuad ja õhtul vahetult enne magamaminekut. Kui su vaim ei ole siis puhas, leiab väsimus kindlasti tee, kuidas sulle naha vahele ronida. Teadupärast on jooga suurepärane vahend muremõtete hajutamiseks …

4. samm: saa päikesevalgusega parimaks sõbraks

Päikese käes olemine on üks parimaid tujuparandajaid, mis on kättesaadav igal pool maailmas. See täidab keha energiaga ja aitab hoida ka head tervist. Täida oma päevad õuetegevustega, nagu kõndimine, matkamine, rattasõit, aiandus või jooksmine, ja kui see ei ole võimalik, siis veeda lihtsalt võimalikult palju aega kodu valgusküllastes, päikesele avatud kohtades.

5. samm: karasta keha külmaga

Ei, ära ürita ennast jääkappi pressida – selle asemel kasuta külma vett. Miski ei laadi energiaga paremini kui hommikune pikk külm dušš. Mõnele meeldib ka õhtuti külma dušši võtta, kuid neil on oht, et pärast ei tule und. Seega on parem juua õhtuti klaas külma vett, mis ei häiri und, kuid toetab keha energiaga kogu aeg.

6. samm: anna oma kehale rohkem hapnikku

Selleks ei ole vaja osta hapnikuballooni ja hapnikumaski – on ka teisi viise, kuidas kehale looduslikumal (ja tervislikumal) moel hapnikku pakkuda. Esiteks õhuta tube, kus sa päeva jooksul kõige rohkem viibid, ja teiseks ole päeva jooksul füüsiliselt aktiivne, kuna see aitab verel kiiremini läbi keha liikuda ning varustada lihaseid ja organeid kõigega, mida need vajavad, et tunneksid end hästi.

7. samm: söö korrapäraselt

Söögikorra vahelejätmine tekitab organismis šoki ja keha hakkab selle tagajärjel kasutama talletatud energiavarusid, nii et sa muutud nõrgaks ja väsinuks. Eesmärgiks peaks olema viis mõõdukat einet iga kahe-kolme tunni tagant ja peaksid meeles pidama ka seda, et süüa tuleb toitainerikast toitu, mis annab su kehale kõik, mida see korralikuks talitlemiseks vajab.

8. samm: õpi midagi uut

Alguses võib see tunduda tobe, kuid millegi uue õppimine (mis sind mõistagi ka huvitab) on suurepärane viis uue energia saamiseks. Uue õppimine tekitab põnevust ja põnevus peletab alati väsimuse minema – olgu see nii suur ja sügav kui tahes. See peaks olema lihtne kõigi loomu poolest uudishimulike inimeste jaoks, aga kuidas on nendega, kes ei ole uudishimulikud? Võid leida motivatsiooni millegi uue õppimiseks, kui mõistad, kuidas see uus teadmine või oskus parandab sinu elukvaliteeti. Uue keele oskus aitab sul paremat tööd leida, uus spordiala aitab parema elustiilini ja uus kokandusoskus paneb kõik ümberringi sind veelgi rohkem armastama!

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!