Sunday , 24 October 2021
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud Arvo surnuna.

Täna jätkas politsei Tartus kadunud Arvo otsinguid, kuhu muuhulgas kaasati lennusalga kopter. Keskpäeval leiti mehe surnukeha Tartu linnaservast Lammi teelt metsast. Surma täpne põhjus selgitatakse kohtuarstlikul lahangul, kuid seni teadaolevalt ei ole mehe surmas põhjust kuritegu kahtlustada.
Lisainfo:
Lõuna prefektuuri operatiivjuht Kert Kotkas ütles, et politsei on eilsest saati Tartus kadunud Arvot taga otsinud. „Kogutud infole tuginedes kontrollisime eile ja täna politseinike, teenistuskoerte ja drooniga eripaiku Emajõe äärsel luhal, Ihastes ja Veibri külast Kabina karjäärini. Samas saime selgust, et kuigi Arvol oli kodust lahkudes kaasas bussikaart, et ole ta neil päevil seda sõiduks kasutanud. See info annab põhjust eeldada, et peamegi jätkama otsingutega eeskätt just mehe kodu lähiümbruses,“ kirjeldas politsei operatiivjuht.

Ta lisas, et täpsema otsinguala määramiseks püütakse nüüdki saada lisainfot turvakaameratest. „Kui kellelgi on veel turvakaameraid Kaunase puiestee, Mõisavahe või Nõlvaku tänava, Ihaste, Lammi või Veibri tee, Idaringtee, Räpina maantee, Soojuse, Kasesalu või Kabina tee, Rõõmu ja Pajula tee juures või nende lähiümbruses, mille salvestusi politsei veel ei ole küsinud, palutakse nende salvestused alles hoida või ka võimalusel üle vaadata veendumaks, kas kirjeldusele vastavat meest on neil 2. oktoobril ajavahemikul kell 12-15 näha.

Samas palutakse jätkuvalt kõiki, kes juhtusid möödunud laupäeva keskpäeval nägema sinise-punase-rohelise värvilises jopest meest kõndimas Kaunase puiestee lähistel, anda sellest teada numbril 112.

________________________________________
Politsei otsib Tartus kadunud 70aastast Arvot
Mehel oli seljas sinise-rohelise-punase värviline jope

Politsei palub kaasabi selgitamaks 70aastase Arvo asukohta, kes lahkus laupäeval Tartus Kaunase puiesteel kodust ja ei ole sinna seniajani naasnud.

Täna, 4. oktoobril sai politsei teate, et Tartus Kaunase puiesteel ei ole päevi koju tagasi tulnud 70aastane Arvo. Teada on, et mees lahkus kodust 2. oktoobri pärastlõunal kella 12-14 vahel. Seni kogutud infole tuginedes võib mees kõrvalise abita ohtu sattuda. Telefoni ja teisi isiklikke esemeid tal kaasas ei ole.

Arvo on tumedate juuste ja tugevama kehaehitusega, tal on seljas sinise-rohelise-punase värviline jope, roheline fliis, helesinine särk ning jalas hallid püksid ja halli värvi kingad.

Politsei kogub lisainfot, et mehe võimalikku liikumissuunda ja asukohta selgitada. Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest neil päevil näinud, palutakse sellest teada anda numbril 112.

Jaga

Vaata ka:

latvia g7a07995a1 640

Lätis uus kole koroonarekord – lisandus 3133 juhtu

Lätis lisandus täna reedel, 22. oktoobril 3133 uut koroonaviirusega nakatumist, mis on uus pandeemia aja …

Screenshot 2021 10 24 at 17.26.16

EKRE poliitikud muudkui lahkuvad erakonnast

Pärast eilset meeleavaldust, kus EKRE juht Martin Helme esines jõulise sõnavõtuga, lahkus erakonnast vandeadvokaat Urmas …

laboratory g11520544f 640

Peterburg läheb koroona tõttu lukku

Sarnaselt Moskvaga pannakse järgmisel laupäeval, 30. oktoobril lukku ka Peterburi linn. Lukustamine kestab nädal aega …

Screenshot 2021 10 24 at 16.31.55

Soomes avastasid laevad meres midagi helendavat – hiljem selgus, mis see oli

Laevafirmade Tallink Silja ja Viking Line laevad avastasid Ahvenamaa lähedal meres midagi helendavat ja teatasid …