Thursday , 28 October 2021
facebook

Kui, Facebook oli maas: “Oli tunne nagu oleksin sattunud kiviaega, pidin sõbrannaga suhtlemiseks talle helistama!”

Maailma suurim ühismeediavõrgustik Facebook ja selle sõsarrakendused Instagram, Messenger ja WhatsApp langesid esmaspäeval Eesti aja järgi ligi neljaks tunnist täielikult rivist välja.

Kui mõne kasutaja jaoks möödus antud intsident rahulikult ja ilma eriliste tagajärgedeta, siis paljude igapäevaste Facebooki kasutajate jaoks oli tegemist tohutu katastroofiga.

“Oli totaalselt lootusetu tunne! Olin täiesti meeleheitel!” selgitas aktiivne sotsiaalvõrgu kasutaja Maarika-Jaanika (32). “Saate aru, ma pidin sõbrannaga suhtlemiseks talle helistama!”

Maarika-Jaanika lisas veel emotsionaalselt, et ta isegi ei mäleta enam aega, millal ta midagi taolist – sõbrannaga suhtlemiseks kasutama tavalist helistamist –  viimati tegi.

“Täpselt selline tunne oli, et oleme sattunud tagasi täielikku kiviaega, kus inimesed kasutasid omavahel suhtlemiseks telefone ja helistamist, mitte aga ei tšättinud Messengeris või WatsAppis,” selgitas Maarika-Jaanika.

Maarika-Jaanika tunnistas, et ta pole ka veel praegu, 24 tundi peale juhtunut, veel teda tabanud šokist täielikult taastunud ning kaalub psühholoogi poole pöördumist.

Allikas. Abiratas.ee

Jaga

Vaata ka:

ca894fbe6af88a69aafe96eeeafcae3a

“Seinad on külmad ja akna vahelt puhub tuul läbi” Kalvi Kalle saatis Katrin Lustile kirja

Mootorsõiduki lubadeta juhtimist harrastav tõsielustaar Kalvi-Kalle Kruusamäe läks 7. oktoobri pärastlõunal Tallinna vanglasse oma aastapikkust …

5 lapse isa Argo Ader paljastab, mis elu ta tegelikult elab

Eratreener Argo Ader on isaks lausa viiele lapsele, kes kõik on poisid. Noorimateks neist on …

fb1ny0vc.tnl

Strippar Justin avaldas mahlaka foto oma esinemisest

Kui on midagi, mis pea kõik naised elevile ajab, siis on selleks kindlasti üks korralik …

Kroot Tarkmeel Photography 5860 1

Valusad sõnad Liis Lemsalu poolt

Kaunis lauljatar Liis Lemsalu torkab silma ka kõige kirevamast rahvamassist ning ei jäta külmaks ühtegi …