Uudised

Kahjuks leiti kadunud 44-aastane Kaire surnuna.

Täiendus 19.03 kell 15.10
Teatame kahetsusega, et täna pealelõunal leidis mööduja Ilpla küla lähedalt metsateelt Kaire surnukeha.

Täpse surma põhjuse selgitab välja ekspertiis, kuid hetkel ei ole alust kahtlustada, et tema surm oleks kuriteoga seotud.

Kairet nähti täna, 18. märtsi südapäeva paiku lahkumas ühest Kuressaare SPAst. Naine võib Saaremaal ringi liikuda sõiduautoga Hyundai i20, mille numbrimärk on 022BXL. Politsei palub kõigil, kes on Kairet näinud või omavad infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112, Kuressaare välijuhi numbril 53421892 või võtta naisel endal ühendust mõne lähedasega.

Politsei palub abi praeguse info kohaselt 16. märtsi õhtul oma Saaremaal Ilpla külas asuvast kodust lahkunud 44-aastase Kaire asukoha tuvastamisel.

Naine lahkus kodust halli sõiduautoga Hyundai i20. Kodust lahkudes oli naisel kaasas mobiiltelefon, aga see on välja lülitatud. Viimane suhtlus lähedastega oli tal 16. märtsi õhtul, pärast mida naisega kontakti saadud ei ole. Varem Kaire sellisel viisil kodust lahkunud ei ole.

Kaire on umbes 157 cm pikk, tal on poolpikad heledad juuksed ja keskmine kehaehitus. Tõenäoliselt on naisel seljas pikem hele mantel.

Politsei tegeleb hetkel koos lähedastega aktiivselt naise otsimisega.

Politsei palub kõigil, kes on Kairet näinud või omavad infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112, Kuressaare välijuhi numbril 53421892 või võtta naisel endal ühendust mõne lähedasega

Jaga
Back to top button