Esmaspäev , 5 juuni 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Täna aktiviseeruvad kõik saladustega seotud probleemid. Teil tuleks valvas olla ning vältida liigset söömist ja joomist. Ettevaatust ravimitega!

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Hakkate täna kõiges nägema märke ja sümboolseid tähendusi. Kipute situatsiooni üle müstifitseerima. Püüdke siiski jääda reaalsuse piiridesse.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Nüüd aktiviseeruvad need energiad, mis seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjute vastassugupoole esindajatele väga atraktiivselt.
Vähk
22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et alahindate täna mõnda inimest, kellest mingil hetkel võib teile päris tugev konkurent tekkida. Püüdke hoida end sündmustega kursis!

Lõvi
23. juuli – 22. august
Täna paeluvad teid suurejoonelised ja väljapeetud üritused. Otsite seletamatut ideaalmaailma ning püüate seda oma kujutlustes elavaks muuta.

Neitsi
23. august – 22. september
Tõenäoliselt satute täna olukorda, kus peate toetuma oma elukogemusele ning seejärel usaldama vaistu. Ärge liiga palju mõelge, püüdke rohkem tunnetada!

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Täna peaksite vältima ohtlikke ning riskantseid ettevõtmisi. Rahasjades peaksite samuti üliettevaatlik olema. Tegelege meeldivate ja lõbusate asjadega.
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Olete väga sirgjooneline, ning te ei tunne mingit vajadust ennast tagasi hoida. Püüate iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea aeg sportimiseks.

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna võib teil tekkida konflikt inimestega, kes mingil moel teie üle võimu omavad. Teil on tavalisest raskem aktsepteerida oma alluvust.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud muudavad teid väga hoolikaks seoses kõikvõimalike paberiajamiste ja rahaasjadega. Samas loominguline osa teie elus jääb tahaplaanile.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Kui teil avaneb täna võimalus enese täiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ärge jätke seda võimalust kasutamata. Olge valmis katsumusteks!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Kui teil avaneb täna võimalus ootamatult midagi lõbusat ette võtta, siis kasutage kindlasti juhust! See tuleb teie emotsionaalsele tervisele kasuks.

Vaata ka:

Päivän horoskooppi maanantai 5.6.2023

Oinas (20.3.-19.4.) Kuu on siirtynyt kauriin merkkiin pariksi päiväksi ja nostattaa sinun kohdallasi tarvetta ryhdistäytyä …