Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Juri Pootsmann

Jüri Pootsmann paljastas kurva tõe oma tervise kohta

Eelmise aasta detsembrikuus jäid ootamatult ära mitmed Jüri Pootsmanni kontserdid. Toona ütles artist, et tervis ütles üles, kuid nüüd paljastas ta, mis tegelikult tema elus toona toimus.

Pootsmanni sõnul sai ta eelmise aasta lõpus aru, et ta on täielikult üle töötanud. „Kõiksugu saatesalvestused, otse-eeter, raadio, kontserdid, esitluskontserdite planeerimine, jõulukontserdid – kõik need sattusid aasta lõppu, kus on niigi vähe energiat,“ meenutas artist saates „Hommik Anuga“. Laulja sõnul pole tal kunagi sellist tunnet varem olnud.

Pootsmann sai aru, et nii ei saa jätkata, kui ta oli ühel päeval raadios tööl ning pidi minema kõrvaltuppa, et lihtsalt nutta. „Mõtlesin, et see küll nüüd väga okei ei ole,“ meenutas ta.

Kõige raskem oligi see, et Pootsmann ise oli endale kõrged ootused seadnud. Pidi ju tulema vägagi viljakas tööperiood. „Sa ei taha inimesi alt vedada, sa ei taha ennast alt vedada. Ma arvan, et iga inimene tunnetab ära hetke, kui tuleb öelda „ei“ asjadele. Mul oli täpselt see äratundmis hetk. Vot siin on see kriips,“ selgitas ta.

Järgmisena kontakteerus ta temale lähedase inimesega, kes tema asjade planeerimisega tegeleb. Kuna Pootsmanni graafik oli terveks detsembrikuuks täielikult ette planeeritud, siis oli asjade ümber mängimine raske. Kuid paus tuli kuidagi teha. Algselt ei liikunud nad üldse selles suunas, et kõik tuleks ära jätta.

Loe edasi SIIT

Allikas. Kroonika.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!