Erakorralised uudised

Järgmised kaks nädalat saab eestimaiseid tooteid kõige soodsamalt Maximast

Selleks, et tähistada koos oma klientidega Eesti iseseisvumise taastamise 31. aastapäeva, on kodumaist päritolu tooted järgmised kaks nädalat Maxima kauplustes senisest veelgi suurema tähelepanu all. Suur hulk neist on ka tavapärasest oluliselt soodsamate hindadega.

„Selle nädala laupäev, 20. august on Eesti inimeste jaoks suur pidupäev, mis on oma kaalult võrdne 24. veebruariga,“ rääkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Tiia Schapel. „Me tahame seda olulist päeva tähistada koos klientidega, mistõttu on järgmised kaks nädalat meie kauplustes pühendatud spetsiaalselt eestimaistele toodetele,“ lisas ta.

Maxima on aastaid teinud Eestis tööd selle nimel, et pakkuda ostjatele võimalikult laia valikut kodumaist toidukaupa. „Tänu heale koostööle Eesti tootjatega on Maximas lõviosa nii piima-, liha- kui pagaritoodetest kodumaist päritolu. Me oleme uhked selle üle, et värske liha valikus on meil eestimaiste toodete osakaal 70%, pagaritoodetest 68% ja piimatoodetest ka 70%,“ kirjeldas Schapel.

Ajavahemikus 16.-29. august on suur osa armastatud Eesti tootjate toiduaineid kõikides Maxima kauplustes veel ka eriti hea hinnaga. „Maxima jaoks on praegusel ajal väga oluline Eesti perede toimetulek, mistõttu tahame, et vähemalt järgmised kaks nädalat ei peaks keegi Eesti taasiseseisvumispäeva tähistades hinnatõusude peale mõtlema ja kutsume neid meie kauplusi külastades just eestimaiseid tooteid ostma,“ rääkis Schapel.

Nii on paljud tuntud kodumaised tooted Maximas nende kahe nädala jooksul 30-40% tavahinnast odavamad. Näiteks sel nädalal maksab kilo Rakvere maitsestatud seasisefileed 4,99 eurot, 250-grammine latt Nõo täissuitsuvorsti 2,69 eurot, poolekilone ämber Peipsi kurki 2,99 eurot, Nõo vorstisnäkid 1,19 eurot ja Eesti Pagari kirju kohupiimatort 6,99 eurot.

Eraldi soodustused on ka Maxima kliendikaardi omanikele. Neile maksab 200-grammine karp Reval Kondiitri küpsiseid 2,29 eurot, Kalevi 200-grammised šokolaadid 1,79 eurot ja erinevad Põltsamaa viilutatud kurgid 1,79 eurot purk. Lisaks on pidupäeva puhul tavapärasest 20 protsenti soodsamad ka Maxima oma kaubamärgi Meistrite Kvaliteedi salatid.

„Ka meie omatoodang põhineb peamiselt eestimaisel toorainel, kõik retseptid on loodud meie enda tehnoloogide ja kokkade poolt,“ rääkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Tiia Schapel. Ta rõhutas, et jaeketi jaoks on sel aastal üheks oluliseks eesmärgiks suurendada koostööd kohalike tootjatega veelgi, et suurendada nii omatoodangu sortimenti kui Eesti toodete osakaalu sortimendis üleüldiselt.
Schapeli sõnul on eestimaist päritolu tooted Maxima kauplustest väga lihtsalt leitavad, kuna nende hinnasildi juurde on lisatud Eesti lipuvärvides tähistus juurde. Tõeliselt hea hinnaga kodumaised toiduained on järgmise kahe nädala jooksul Maxima poodides leitavad nii eriväljapanekutelt, külmikutest kui ka tavariiulitest.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Eestis annab ettevõte tööd ligi 3700 inimesele. Igapäevaselt teenindavad 83 Maxima kauplust keskmiselt 140 000 eestimaalast. Ettevõte tegutseb Eestis 2001. aastast, olles tänaseks üks suuremaid siinseid tööandjaid ja maksumaksjaid.

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 29. veebruar – 1. märts 2024

Raplamaa 29. veebruaril kell 9.06 teavitati häirekeskust, et Kehtna vallas Kärpla külas on prügiauto sõitnud

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop –  Reede, 1. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev flirtimiseks ja uute suhete loomiseks. Teie energia on särav ja

error: Sisu on kaitstud!