Erakorralised uudised

Valguse Inglid: Tänane sõnum teisipäev 16 august

Võid täna langeda enda sügaval olevatesse mälestusse ning muutuda kohati nostalgiliseks. Inimesed, kellel on südamevalu või probleeme suhetes, võib kogeda raskusi oma õlgadel ning kõik emotsioonid on täna võimendatud. Kuid päeva lõpuks muutub kõik. Päike tuleb välja ja sa võid ennast leida hetkest, kus kergus saabub tagasi sinu hinge.
Täna on suurepärane päev läbirääkimisteks ning suhete parandamiseks. Vanad koormad saab seljast maha visata ning minna eluga edasi. Kõik võimalikud huvitavad väljakutsed, ootamatud küllakutsed ja kohtumised on täna võimalikud. Ehk avastad, et oled õhtuks jõudnud paika, mis on sind viinud omamoodi seikluse rajale ning tavapärane rutiin kaob.
Ka tööalaselt on täna suurepärane päev läbirääkimiste pidamiseks. Isegi kui päeva esimesel päeval on tunda teatavaid raskusi ja suutmatust olukorda enda kontrolli alla saada, on päeva lõpuks kõik lahenenud sinu kasuks.
Sisemine võitlus leiab rahu ja tasakaalu. Nii mõnigi asi saab sinu jaoks täna selgemaks. Ainus mis võib jääda on usaldamatus, kas kõik ikka on nii lihtne nagu paistab. Kuigi leiad keerulisest olukorrast väljapääsu, siis alles jääb tunne, kas see on ikka püsiv ning kas sa saad seda väljapääsu päriselt usaldada. Äkki ma langen tagasi sellesse võitlusese iseendaga? See on vaid ülemõtlemine. Ära unusta, et sina oled see, kes oma elu juhib. Kõik oleneb vaid sinu mõtetest ja energiast, mida sa oma mõtetega suunad.

Valgust ja armastust,

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Homoseksuaalsed mehed saavad nüüdsest verd loovutada võrdsetel alustel heteroseksuaalsete doonoritega

Reedel, 1. märtsil muutuvad kõigis Eesti verekeskustes doonorite valikukriteeriumid ja piirangud, nüüdsest saavad verd loovutada

Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 29. veebruar – 1. märts 2024

Raplamaa 29. veebruaril kell 9.06 teavitati häirekeskust, et Kehtna vallas Kärpla külas on prügiauto sõitnud

error: Sisu on kaitstud!