Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 02 at 07.12.08

Jalakäija hukkumine, kokkupõrge kiirabiautoga ja kraavi lennanud uhke BMW

Jalakäija hukkumine, kokkupõrge kiirabiautoga ja kraavi lennanud uhke BMW – järjepanu laekub teateid Bolti rendiautode joobes juhtide põhjustatud avariidest. Välistades alkoluku, vaeb Bolt nüüd võimalusi, kuidas säästa mainet ja hoida vastutustundetuid inimesi oma suurest autopargist eemal.

Alates maikuust, kui Bolt Drive teenust pakkuma hakkas, on meediasse jõudnud mitmed ahhetama panevad juhtumid. Juulis tegi kriminaalses joobes juhiloata mees rendiautoga õhulennu, septembris hukkus rendiauto joobes juhi tõttu 39-aastane mees, eelmisel kuul aga sõitis joobes neiu Tiskres kraavi Bolt Drive’i ühe uhkema masina, uue BMW kupeega.

See, et liikluskindlustus joobes juhi põhjustatud õnnetuse puhul abiks pole, nii et kõik kulud jäävad tema enda kanda, tuli Bolt Drive’i suunajuhi Lukas Yla sõnul asjaosalistele suure üllatusena. Esmalt küsitakse juhilt küll selgitusi, kuid seejärel antakse talle teada, et summa, mida maksta tuleb, on suur. «Üldiselt on see šokk,» kirjeldas Yla juhtide esmareaktsioone. ​«Nad eeldavad, et maksan 2000 eurot trahvi, kindlustus katab ja mida sa rohkem minust tahad. Siis teed selgeks, et olukord on ikka tõsisem.»

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

Horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on teie jaoks eriti oluline olla diplomaatiline ja

horoskoop armastus

3 sodiaagimärki tunnevad neljapäeval 11. aprillil tänulikkust oma armuõnne eest

1. Vähk (21. juuni – 22. juuli) Vähi jaoks on 11. aprill 2024 romantiline ja

error: Sisu on kaitstud!