Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum äratas laialdast tähelepanu, kuna politsei- ja piirivalveameti sõidukid olid eristatavalt kohal.

Võrumaa Teataja andmetel saabusid pärastlõunal mitmed ametiasutuste sõidukid uurima leidu, mis lisas olukorrale tähelepanu. Politsei kinnitas Delfile, et leid toimus umbes kell 13:00, ja järgneb jäänuste saatmine ekspertiisi, et selgitada välja nii surma põhjused kui ka isiku identiteet.

Esialgsetel hinnangutel võib öelda, et leitud säilmed viitavad sellele, et surm on saabunud juba mõnda aega tagasi. Leiu esmane vaatlus ei võimaldanud kindlaks teha ei sugu ega isikut, kuna säilmete seisukord on keeruline. Politsei jätkab uurimist, et tuvastada lahkunu isik ja asjaolud, mis viisid tema surmani.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!