Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed on innovaatilised ja inspireerivad teisi. Ole avatud uutele võimalustele ja ära karda katsetada midagi uut. Armastuses oled sa kirglik ja täis energiat.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Tööl võid kohata mõningaid väljakutseid, aga su sisetunne juhatab sind õigele teele. Rahaasjades on stabiilsus, kuid ära tee suuri investeeringuid ilma põhjaliku analüüsita. Perega veedetud aeg toob rõõmu ja ühtsustunnet.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sotsiaalsed suhted on täna esiplaanil. Võimalik, et kohtud inimesega, kes mõjutab su elu positiivses suunas. Ole avatud uutele ideedele ja koostööle. Tervise osas pööra tähelepanu puhkusele ja lõõgastumisele.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Tänane päev keskendub professionaalsele arengule ja karjääri edendamisele. Sinu kõva töö hakkab vilja kandma. Isiklikes suhetes võid tunda vajadust sügavamate vestluste järele. Ära karda avada oma südant.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Reisimine või uute kultuuridega tutvumine toob sulle palju rõõmu ja inspiratsiooni. Loovus on kõrgpunktis, kasuta seda enda ja teiste rõõmustamiseks. Armastuses oled sa kirglik, kuid vajad ka stabiilsust ja turvatunnet.

Neitsi (23. august – 22. september): Täna võid tunda vajadust oma elus mõningaid muudatusi teha. See on hea aeg mõtisklemiseks ja eneseanalüüsiks. Finantsküsimustes oled sa ettevaatlik, kuid võid avastada uusi võimalusi sissetuleku suurendamiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Suhted on täna esiplaanil. Võimalik, et lahendad vanu konflikte või süvendad olemasolevaid suhteid. Ole diplomaatiline ja avatud südamega. Tööl oled sa tasakaalukas ja efektiivne.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Töö ja tervis on täna sinu peamised fookuspunktid. Leia tasakaal töökoormuse ja puhkuse vahel. Väikesed muudatused elustiilis toovad pikaajalist kasu. Armastuses oled sa kirglik, kuid ära unusta hoolitseda ka sõprussuhete eest.

Ambur (22. november – 21. detsember): Tänane päev on täis lõbu, loovust ja armastust. Võid tunda vajadust väljendada ennast kunstiliselt. Lapsed või lähedased toovad su ellu rõõmu. Armastuses oled sa seiklushimuline ja avatud uutele kogemustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kodu ja pere on täna sinu jaoks olulisimad. Võimalik, et tegeled kodu kaunistamise või remondiga. Professionaalselt oled sa keskendunud ja pühendunud, kuid ära unusta perele ja sõpradele aega pühendada. Väikesed ühised tegevused tugevdavad suhteid ja toovad rõõmu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Kommunikatsioon on täna sinu võtmesõna. Olgu see siis sotsiaalmeedia, e-kirjad või telefonikõned, su sõnumid jõuavad kaugele ja toovad positiivset tagasisidet. Intellektuaalsed arutelud inspireerivad sind ja võivad viia uute ideede või projektideni. Armastuses otsid sügavamaid ja tähendusrikkaid sidemeid.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Tänane päev keskendub rahalistele ja materiaalsetele küsimustele. Võimalik, et leiad uue võimaluse oma sissetuleku suurendamiseks. Samuti on hea aeg oma finantside ümberkorraldamiseks ja säästuplaanide tegemiseks. Emotsionaalsel tasandil otsid turvatunnet ja stabiilsust, mida suudad leida nii isiklikes suhetes kui ka tööalases keskkonnas.

  1. veebruar 2024 toob erinevatele sodiaagimärkidele mitmesuguseid võimalusi ja väljakutseid. Oluline on olla avatud uutele kogemustele, hoida positiivset suhtumist ning jagada armastust ja hoolivust lähedastega. Pane tähele universumi märke ja kasuta neid enda kasuks, et teha see päev enda jaoks võimalikult rikastavaks.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!