Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri muutusi ja transformatsiooni. Võib-olla on aeg lahti lasta vanadest harjumustest või suhetest, mis ei teeni sind enam. Embracing change will lead you to new beginnings.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Kaart – Keiser. Täna on sinu päev näidata juhtimist ja struktuuri. Võta kontroll oma elu üle ja pane paika selged eesmärgid. Töös ja isiklikus elus valitseb stabiilsus ja kindlus.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaart – Armastajad. See päev keskendub suhetele ja valikutele. Olulised otsused võivad olla ees, eriti armastuse ja lähedaste suhete osas. Kuula oma südant ja vali tee, mis tundub õige.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Kaart – Kuu. Tänane päev võib tuua esile ebakindlust ja segadust. Sinu intuitsioon on võtmetähtsusega. Ära lase hirmudel end juhtida. Võta aega, et mediteerida ja leida sisemine rahu.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Kaart – Jõud. Sinu sisemine jõud ja vastupidavus on täna esile tõstetud. Sa suudad silmitsi seista mis tahes väljakutsetega, mis sinu teele satuvad. Armastuses oled julge ja kirglik.

Neitsi (23. august – 22. september): Kaart – Täht. Täna on päev täis lootust ja inspiratsiooni. Sinu unistused on käeulatuses, nii et ära karda püüelda suure poole. Vaimne kasv ja selgus on samuti esile tõstetud.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaart – Maailm. Tänane päev märgib tsükli lõppu ja uue algust. Sa võid tunda end täitununa ja rahulolevana saavutatud tulemustega. Nüüd on aeg mõelda uutele eesmärkidele.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Kaart – Torn. Oota ootamatut. Täna võivad toimuda järsud ja revolutsioonilised muutused. See võib tunduda hirmutav, kuid lõpuks toovad need muutused vajaliku puhastuse ja uue alguse.

Ambur (22. november – 21. detsember): Kaart – Mõõdukus. Täna on oluline leida tasakaal ja harmoonia. Ära mine liialdustesse üheski eluvaldkonnas. Terviklikkus ja sisemine rahu on sinu võtmed edukaks päevaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaart – Päike. See päev toob rõõmu, õnne ja edu. Sinu positiivne energia ja optimism meelitavad ligi positiivseid sündmusi. Naudi seda, mis sul on, ja jaga oma rõõmu teistega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Kaart – Erak. Täna on hea päev introspektsiooniks ja sisemiseks kasvuks. Võta aega üksinda olemiseks ja oma elu üle järele mõtlemiseks. Leiad tarkuse ja juhatuse oma sisemisest minast.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kaart

– Ratas. Täna on sinu jaoks oluline meenutada, et elu on pidevas liikumises ja muutuses. Võid kogeda ootamatuid pöördeid, mis viivad sind uutele radadele. Ole avatud uutele võimalustele ja usalda universumi protsessi. See on suurepärane aeg, et omaks võtta muutuste tsükkel ja näha, kuhu see sind viib.

  1. veebruar 2024 toob kaasa mitmekülgseid energiad ja sõnumeid, mida väljendatakse läbi tarokaartide. Olgu see päev sulle meeldetuletuseks, et iga kaart kujutab endast võimalust kasvuks, isiklikuks arenguks ja sügavamaks eneseavastuseks. Kuula hoolikalt, mida universum sulle öelda üritab, ja ole avatud sellele, mida tulevik toob.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!