Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Vaktsineerimispass

Inglismaa kaotab koroonapassid

Inglismaa kaotab jaanuari lõpus koroonapassid ja kodus töötamise soovituse, kuna praeguses koroona olukorras pole need enam vajalikud.
Briti terviseminister Sajid Javid tunnistas, et koroonapasse ei lähe enam vaja. Jäävad ainult kohustuslikud näomaskid ühistranspordis ja poodides, vahendab The Times.

Inglismaal on koroonaga nakatumine olnud languses juba viimased nädal aega ja haiglaravi vajadus on samuti stabiliseerunud. Kohtumisel parlamendi liikmetega ütles Javid, et õhus on lootustandvaid märke, kuigi haiglaravi koormus püsib kõrge.

Praegu peavad inimesed Inglismaal näitama vaktsineerituse tõendit või tegema koroona kiirtesti, et pääseda suurematele üritustele ja ööklubidesse.

Arvatakse, et ka Wales’is kaotatakse koroonapassid, kui terviseminister ei pea neid enam vajalikuks.

Käesoleval nädalal lühendati Inglismaal koroona karantiini kestust 7 päeva pealt 5 peale.

Sajid Javid to abandon Covid passes as the Omicron surge recedes

Covid passes are to be abandoned this month after Sajid Javid effectively killed off the policy. The health secretary has concluded that Covid-19 certification is no longer needed as the Omicron wave eases. He told MPs that he shared their “instinctive discomfort” at the policy.

Allikas. eestinen.fi

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!