Erakorralised uudised
Narva autopoleng 09.12.23

Ida päästekeskuse sündmused 8. – 11. detsember 2023

IDA-VIRUMAA

10. detsembril kell 22.22 teatati töötavast vingugaasiandurist Lüganuse vallas Kiviõli linnas Keskpuiestee tänava kortermajas. Korteris kasutati gaasipliiti. Päästjad mõõtsid korteris väikese gaasireostuse. Korter tuulutati, korteri gaasikraan keeratud kinni ja keelati seadme kasutamine enne gaasiseadme kontrolli.

Kell 18.41 anti häirekeskusesse teada Kohtla-Järve linna Järve linnaosas Olevi tänava maja ühe korteri vannitoas tööle rakendunud vingugaasiandurist. Korteris kasutati gaasiboilerit. Päästjad tuvastasid korteris vingugaasi, ruumid tuulutati ja gaasiseadme kasutamine keelati.   

9. detsembril kell 22.31 teatati sõiduauto põlengust Narva linnas V.Gerassimovi tänaval. Teataja sõnul tuli auto kapoti alt keele, inimesi sõidukis ei olnud. Põleng likvideeriti 23.03ks.

Narva autopoleng 09.12.23

Kell 19.26 sõitsid päästjad Lüganuse valda Aa külla Tallinn-Narva maanteele, kus teelt oli välja sõitnud kuusehekki sõiduauto. Juht kannatada ei saanud. Päästjad kontrollisid auto ohutust. Sündmusega jäi edasi tegelema politsei.

Kell 13.02 tuli ATS väljakutse Lüganuse valda Kiviõli linna Turu tänavale keemiatööstusesse. Reaktori peal oli süttinud õli, mille töötajad pulberkustutiga olid ära kustutanud. Päästjad kontrollisid ala üle, põlenguohtu enam ei olnud.

Kell 11.28 sõitsid päästjad Kohtla-Järve linna Ahtme linnaossa Jõhvi-Tartu maanteele, kus teelt oli välja sõitnud sõiduauto. Autojuht kannatada ei saanud. Päästjad kontrollisid auto ohutust ja tõmbasid auto teele.

Kell 9.12 kutsuti päästjad Kohtla-Järve linna Järve linnaossa Olevi tänava majja, kus ühes korteris oli tööle hakanud vingugaasiandur. Korteris kasutati gaasiboilerit. Päästjad tuvastasid korteris vingugaasi, ruumid tuulutati ja gaasiseadme kasutamine keelati. Tegu võis olla gaasiseadme rikkega.

8. detsembril kell 16.52 tuli ATS häire teade Jõhvi linnas Pargi tänava kontserdimajast. Põlenguohtu siiski ei olnud, mikrolaineahjus oli läinud toit kõrbema.

LÄÄNE-VIRUMAA

Päästjad käisid neljal korral eemaldamas teele langenud puid, seejuures oli kolm väljakutset Haljala valda.

10. detsembril kell 2.58 kuuldi Rakvere linnas Tuleviku tänava kortermajas vastu seina kopsimist ja oigamist. Koputamise peale keegi ei vastanud. Päästjad avasid ukse ja põrandale kukkunud eakas naine aidati kiirabi autosse.

Päästjad käivad sageli väljakutsetel, kus vanemad üksi elavad inimesed on kodus kukkudes viga saanud ning ei suuda enam ise püsti saada ega liikuda. Halvemal juhul ootab kannatanu abi tunde, enne kui keegi naabritest või möödujatest appihüüdeid kuuleb või mõni lähedane hädasolijast teada saab. Eakate ja liikumisraskustega inimeste kodud on kasulik tõsiste tagajärgedega kukkumiste ennetamiseks kohandada.

IDA-EESTI POMMIGRUPP

Eelmise nädala jooksul oli olnud ühtegi lahingumoona sündmust.

Vaata ka:

163859938 3631272630314899 4556569317704117079 o

AVA PILT ja tee test: Kumb nägudest on õnnelikum?

Sageli usutakse, et inimese vasak ajupoolkera on loogilisem, analüütilisem ja objektiivsem paremast ajupoolkerast. Öeldakse, et

euroopa liit minuaeg.com

Euroopa Liit leppis kokku Venemaa-vastaste sanktsioonide karmistamises

Euroopa Liit kiitis eile, 24. juunil heaks 14. sanktsioonipaketi, et karmistada ja tugevdada piiravaid meetmeid