Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 23 mai

Jäär

Tänased planeediseisud aitavad teil selja sirgu lüüa ning lõpuks ometi hakata tegelema asjadega, mis teile meeldivad. Ärge laske inimestel ennast ära kasutada!

Sõnn

Soodne päev liidritele. Olete võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ning saama ühiskondlike ideede väljendajaks. Mõjute elujõulisena.

Loe ka: NÄDALA HOROSKOOP Esmaspäev 22.05- Pühapäev 28.05.2023

Kaksikud

Olete tõsine, tagasihoidlik, vastutustundlik ja kõrge moraaliga inimene. Organisaatorivõimed lubavad teil saavutada märkimisväärseid tulemusi.

Vähk

Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Soodustatud igasugune loov ja loominguline tegevus. Võimalik, et armute ootamatult ja pimesi.

Lõvi

Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja teie vastu töötavad. Püüdke säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tõesti raske tundub olema.

Neitsi

Täna võite oma avameelsusega nii mõnegi inimese lausa ära ehmatada. Püüdke teistele läheneda veidi õrnemalt ja olge tähelepanelik nende vajaduste suhtes.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Täna valitsevad innukus ja entusiasm. Teie energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Nüüd on hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.

Skorpion

Olete täna unistav ning hajameelne. Oht kaotada oma asju või jääda varaste ohvriks. Hea päev religioosseteks või filosoofilisteks tegevusteks.

Ambur

Täna on päev, mil tuleks tegeleda üleskerkinud probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskate olla diplomaat ja ennast teistele hästi arusaadavaks teha.

Kaljukits

Loe ka: NÄDALA HOROSKOOP Esmaspäev 22.05- Pühapäev 28.05.2023

Kaldute kõike võtma väga isiklikult ning solvute ilma erilise põhjuseta. Olge natuke rahulikum ja arvestage, et igaüks ei pruugi olla vaenlane.

Veevalaja

Teid tõmbab täna kõik, mis seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui te omale kaaslast ei leia, võite muutuda vägagi impulsiivseks ja närviliseks.

Kalad

Täna on igati soodne ja rahulik päev inimsuhete parandamiseks. Oskate oma tundeid väljendada nii, et need teistele kindlasti südamesse lähevad.

Vaata ka:

jogging 2343558 1920

LEIA OMA TÄHEMÄRGILE SOBIVAIM SPORDIALA

Sodiaagimärk, mille all sa sündisid, mõjutab su isiksust, soove ja maailmavaadet. Kas oskasid arvata? Sodiaagimärgid määravad

treatment 4099432 1920

7 OHTLIKKU SÜMPTOMIT, MIDA EI TOHIKS TÄHELEPANUTA JÄTTA

Oma tervise eest hoolitsemine on üks kõige olulisemaid asju elus. Kuid mõnikord võivad tõsiste tervisehädade