Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 15 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on hea päev alustada uusi projekte. Sinu energia ja entusiasm on kõrgel, mis aitab sul kõik plaanid edukalt ellu viia. Ära lase väikestel takistustel end heidutada.

Sõnn (20. aprill – 20. mai) Pööra tähelepanu oma rahalistele asjadele. Võib-olla tuleb teha mõni oluline otsus investeeringute või säästmise osas. Ole ettevaatlik ja väldi impulsiivseid oste.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Sotsiaalne elu on täna sinu jaoks eriti aktiivne. Sa võid kohtuda uute huvitavate inimestega või osaleda meeldivatel üritustel. Naudi aega sõprade ja lähedastega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli) Täna võid tunda vajadust rohkem aega veeta kodus ja perega. Keskendu kodustele toimetustele ja loo mugav ja turvaline keskkond. Sinu hoolivus ja tähelepanu loovad harmooniat.

Lõvi (23. juuli – 22. august) Täna on hea päev eneseväljenduseks. Olgu see loomingulise projekti või avaliku esinemise kaudu, sinu sõnum jõuab kindlasti kohale. Ole julge ja usalda oma sisetunnet.

Neitsi (23. august – 22. september) Täna võib tekkida soov midagi uut õppida või oma teadmisi täiendada. Võta ette mõni huvitav raamat või osale koolitusel. Sinu uudishimu ja õpihimu viivad sind kaugele.

Kaalud (23. september – 22. oktoober) Suhetes võib täna ette tulla mõned väljakutsed. Ole avatud ja aus suhtlemisel ning püüa mõista ka teise poole vaatenurka. Kompromisside leidmine aitab vältida konflikte.

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Täna keskendu oma tervisele ja heaolule. Võta aega lõõgastumiseks ja tee midagi, mis pakub sulle rõõmu ja rahu. Võib-olla on hea aeg alustada uut treeningprogrammi või tervisliku toitumise kava.

Ambur (22. november – 21. detsember) Täna võib sind oodata meeldiv üllatus. Olgu selleks ootamatu kohtumine või hea uudis, see toob su päeva särtsu ja elevust. Ole avatud ja valmis uutele võimalustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Täna on hea päev keskenduda karjäärile ja eesmärkidele. Tee plaane ja sea endale realistlikud sihid. Sinu distsipliin ja töökus toovad sulle edu ja tunnustust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar) Täna võib tekkida soov seigelda ja avastada uusi kohti. Planeeri väike reis või mine loodusesse jalutama. Värske õhk ja muutuv keskkond annavad sulle uut energiat ja inspiratsiooni.

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Täna keskendu oma sisemaailmale. Meditatsioon, päeviku pidamine või lihtsalt rahulik mõtisklemine aitab sul leida vastuseid ja rahu. Ole enda vastu hea ja luba endale aega puhata.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi