Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 12 august

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

Jäär

21. märts – 20. aprill

Ootate täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksite olla ise just alustajaks. Hea päev perekondlikeks üritusteks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tänane päev võib teile tuua intriige armuasjades. Kipute ootamatult iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ärge laske oma emotsioonidel üle pea kasvada!

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Naudite seltskonda ning olete suuteline oma ilu ja tasakaalu jagades parandama kaaslaste meeleolu. Teie mõtted on suunatud teiste toetamisele.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Täna on hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Mõjute hüpnotiseeriva ning seksuaalsena. Suudate oma lummusesse haarata ka neid, kes tavaliselt on üsna tundekülmad. Suureneb huvi teispoolsuse vastu.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Ambur

23. november – 21. detsember

Teie enesehinnang on täna üsna kõrge, võimalik, et tunnete vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna ja näidata oma võimu ning võimekust.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Täna võivad teil tekkida teiste inimestega erimeelsused. Samas on nüüd hea võimalus oma maailmavaadet laiendada ja arendada. Suhtuge ellu loomingulisemalt!

Neitsi

23. august – 22. september

Võimalik, et tunnete ennast täna ebakindlana. Püüdke aru saada, et teiega juhtub vaid see, mida ise lubate juhtuda. Astuge oma õiguste eest välja.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko