Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäev 12.08 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb:

  1. Skorpion
  2. Lõvi
  3. Kaksikud

 

Hea päev tuleb:

  1. Neitsi
  2. Veevalaja
  3. Kaalud

Horoskoop – Laupäev 12 august

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

Jäär

21. märts – 20. aprill

Ootate täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksite olla ise just alustajaks. Hea päev perekondlikeks üritusteks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tänane päev võib teile tuua intriige armuasjades. Kipute ootamatult iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ärge laske oma emotsioonidel üle pea kasvada!

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Naudite seltskonda ning olete suuteline oma ilu ja tasakaalu jagades parandama kaaslaste meeleolu. Teie mõtted on suunatud teiste toetamisele.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Täna on hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Mõjute hüpnotiseeriva ning seksuaalsena. Suudate oma lummusesse haarata ka neid, kes tavaliselt on üsna tundekülmad. Suureneb huvi teispoolsuse vastu.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Ambur

23. november – 21. detsember

Teie enesehinnang on täna üsna kõrge, võimalik, et tunnete vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna ja näidata oma võimu ning võimekust.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Täna võivad teil tekkida teiste inimestega erimeelsused. Samas on nüüd hea võimalus oma maailmavaadet laiendada ja arendada. Suhtuge ellu loomingulisemalt!

Neitsi

23. august – 22. september

Võimalik, et tunnete ennast täna ebakindlana. Püüdke aru saada, et teiega juhtub vaid see, mida ise lubate juhtuda. Astuge oma õiguste eest välja.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.