Pühapäev , 10 detsember 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 25 oktoober 2023


Jäär

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, mida kasutada oma unistuste saavutamiseks. Ära karda võtta riske ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Sõnn

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhetele. Sul on soov olla lähedastega lähemal ja luua tugevamaid sidemeid. Ära karda väljendada oma tundeid ja olla avatud.

Kaksikud

Täna on hea päev, et keskenduda oma loomingulisusele. Sul on palju ideid ja inspiratsiooni, mida kasutada. Ära karda katsetada ja väljendada end oma ainulaadsel viisil.

Vähk

Täna on hea päev, et keskenduda oma tervisele ja heaolule. Sul on soov olla tervem ja õnnelikum. Ära karda teha muudatusi oma elustiilis, mis aitaksid sul oma eesmärke saavutada.

Lõvi

Täna on hea päev, et keskenduda oma rahaasjadele. Sul on soov olla rahaliselt kindlustatud ja saavutada oma finantseesmärke. Ära karda teha plaane oma tuleviku jaoks.

Neitsi

Täna on hea päev, et keskenduda oma haridusele ja enesearengule. Sul on soov õppida uusi asju ja kasvada isiksusena. Ära karda võtta vastu uusi väljakutseid ja proovida midagi uut.

Kaalud

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhtele partneriga. Sul on soov tugevdada oma sidet ja luua õnnelikum kooselu. Ära karda olla aus ja avatud oma partneriga.

Skorpion

Täna on hea päev, et keskenduda oma saladustele ja varjatud soovidele. Sul on soov avastada oma tõelise mina ja elada oma elu täiel rinnal. Ära karda olla julge ja järgida oma südant.

Ambur

Täna on hea päev, et keskenduda oma reisidele ja seiklustele. Sul on soov avastada uut ja kogeda elu kõiki külgi. Ära karda võtta riske ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Kaljukits

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Sul on soov saavutada edu ja saavutada oma unistusi. Ära karda töötada kõvasti ja pühenduda oma eesmärkidele.

Veevalaja

Täna on hea päev, et keskenduda oma sõprustele ja sotsiaalsele elule. Sul on soov luua tugevamaid sidemeid teistega ja teha oma ellu rohkem rõõmu. Ära karda olla sotsiaalne ja väljendada end oma ainulaadsel viisil.

Kalad

Täna on hea päev, et keskenduda oma hingele ja vaimsusele. Sul on soov leida oma eesmärk elus ja ühenduda oma kõrgema minaga. Ära karda teha sisemist tööd ja kasvada vaimselt.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!