Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Madonna Rebel Heart Tour 2015 Stockholm 23051472299 cropped

Eluohtlikust seisundist välja tulnud Madonna tunnistab, et tema tervis pole jätkuvalt kiita

Möödunud suvel, 15. juulil, pidi alguse saama Madonna maailmaturnee “Celebration Tour”, kuid kahjuks sattus 65-aastane lauljanna ootamatu tervisemuretõttu haiglasse ning oli sunnitud tuuri edasi lükkama. Kuigi näis, et tänaseks on Madonna piisavalt taastunud ning “Celebration Tour” täies hoos, tunnistas naine tuhandete fännide ees laval, et tema tervis ei ole tegelikult kiita. 

Juuni lõpus saabus avalikkuseni teade, et peagi oma 65. sünnipäeva tähistav popikuninganna Madonna on sattunud raske tervisliku seisundiga haiglasse ning viibib intensiivraviosakonnas. Uudis jõudis fännideni vaid loetud nädalad enne seda, kui pidi alguse saama lauljanna maailmaturnee.

Lauljanna manager Guy Oseary kinnitas toona oma teates, et naise haiglasse sattumise taga oli raske bakteriaalne infektsioon. Tänaseni pole selge, mis Madonna bakteriaalse infektsiooni algselt põhjustas, kuid arstide sõnul muutus tema konditsioon äärmiselt tõsiseks ja vajas ravi intensiivraviosakonnas. Arstide kinnitusel oleks võinud seesugune infektsioon kiiresti areneda eluohtlikuks seisundiks ehk sepsiseks või veremürgituseks.

Õnneks taastus Madonna haigusest siiski üsna kiiresti ning alustas oktoobris ka oma maailmaturneed. Laupäeval Belgias toimunud kontserdil adresseeris Madonna ka oma terviseprobleeme. “Mul oli järsku selline kummaline mõte… Mul tekkis järsku kaastunne ja empaatia oma ema vastu,” rääkis naine laval. „Mõtlesin, kui üksikuna ta end haiglas tunda võis, kui ta mõistis, et ei tule sellest enam välja. Aga mulle anti veel üks võimalus ja ma olen selle eest nii tänulik.” 

“Ma pean teile tunnistama, et ma ei tunne end praegu eriti hästi. Aga ma ei tohi kurta, sest olen elus,” rääkis Madonna. “Tänan Jumalat mu laste ja teie kõigi eest ning kogu teie armastuse ja toetuse eest. Ma tõesti hindan seda. Vähem kui neli kuud tagasi olin ma haiglas teadvuseta ning inimesed mõtlesid, isegi ennustasid, et ma ei pruugi elama jääda. See on täielik ime, et ma täna siin olen! Mu ema, jumal õnnistagu teda, arvan et ta valvab mind, ja ta uskus, et praegu ei ole veel minu aeg minna,” kirjeldas Madonna oma emotsioone.

Madonna kauaoodatud turnee jätkub lähikuudel ja 2024. aastal. Kontserdid saavad toimuma Inglismaal ja Euroopas kuni detsembrini ning järgmisel aastal jõuab “Celebration tour” ka Põhja-Ameerikasse.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!