e sigarett

E-sigaretiga reisides tasub teada kohalikke seadusi

Kes kasutab e-sigarette, siis enne välismaale reisimist tasub selgeks teha kohalikud seadused ja võimalikud piirangud. Eriti kehtib see reisimisel Euroopast väljapoole. Mõnes riigis kehtivad e-sigarettide puhul küllalt karmid piirangud.

Dubai

Dubais on e-sigaretid lubatud, kuid nende kasutamisega tasub olla ettevaatlik. E-sigareti kasutamine avalikus kohas, nagu kaubanduskeskuses, võib lõppeda kuni 2000 dirhami (~510€) suuruse trahviga. Üldjoontes kehtivad e-sigarettidele Araabia Ühendemiraatides samad piirangud, mis tavasigarettide suitsetamisele.

E-sigarettide riiki viimine on lubatud ainult käsipagasis, CBD (kanepi) sisaldusega vedelikud on keelatud.

Türgi

E-sigarettide ja vedelike tootmine, ostmine ja müük on Türgis keelatud, kuid nende kasutamine mitte. Turistina on lubatud kaasa võtta 1 e-sigarett ja 30 ml vedelikku.

India

Indias on e-sigarettide tootmine, import, müük ja reklaamimine keelatud. Teoreetiliselt pole e-sigareti omamine keelatud, kuid kuna selle omamine läheb vastuollu 2019. aastal kehtima hakanud piirangutega, siis võib oodata rahatrahv kuni 100 000 ruupiat (1130€). Kõigele vaatamata käib äri internetis edasi.

Tai

Tais on e-sigarettide müük ja kasutamine keelatud. Kasutajaid võib oodata trahv või vanglakaristus, kuigi levima on hakanud teade, et politsei turiste enam ei trahvi. Kuna politsei võib seadusi tõlgendada vastavalt vajadusele, siis parem on mitte riskida.

Singapur

E-sigarettide viimine riiki on keelatud, selle omamisel on trahv kuni 2000 SGD (1370€).

allikas: trip.ee

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja