horoskoop

Horoskoop 26.05 REEDE

Jäär

21. märts – 20. aprill

Täna valitsevad eelkõige töised meeleolud. Rutiinne tegevus sujub tõenäoliselt üsna kergesti ja eneselegi ootamatult avastate, kui kiiresti kõik laabub.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Täna on hea päev alustada uut kostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed, kui teie. Võite saavutada üheskoos midagi väga imelist.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Puutute kokku võõrkultuuride ning ideoloogiatega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Hea päev loominguliseks eneseteostuseks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kui siiani olete püüdnud oma kohustustega üksi hakkama saada, siis nüüd on võimalik, et pöördute kellegi poole lootuses leida tuge. Ja seda te ka leiate!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Reageerite tundlikult ebaõiglusega seotud probleemidele. Otsite enda kõrvale kaaslasi, kes oleks teiega samal vaimse arengu tasemel ja mõistaks teid.

Neitsi

23. august – 22. september

Oma vabameelse ning humoorika olemisega saavutate täna kergesti populaarsust inimeste hulgas, kes tavaliselt on teie suhtes jahedad olnud.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Suurepärane aeg esivanemate külastamiseks ja perekondlikeks koosviibimisteks. Ärge alahinnake oma sugulasi, nad võivad teie elus veel tähtsat rolli mängida.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Nüüd on hea päev valmistada ennast ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võite saada väärtusliku ning tõeliselt inspireeriva kogemuse.

Ambur

23. november – 21. detsember

Täna saadab teid edu sõpruses ning armastuses. Olete meelestatud heatahtlikult ja suudate ka pingelistest olukordadest optimismiga välja tulla.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et ootate teiste imetlust ja heakskiitu, kuid selle puudumisel muutute agressiivseks ja hakkate iga hinna eest omale tähelepanu püüdma.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Vältige mõttetutesse vestlustesse astumist, isegi juhul, kui teid tugevalt provotseeritakse. See võtab teilt energiat ja kasulik jääb tegemata.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Täna kerkivad esile teie jaoks tõsised ja sügavad teemad. Teil on raskusi enda lõdvakslaskmisega ning lõõgastumisega. Püüate igast asjast filosoofiat teha.

Vaata ka:

horoskoop tahemargid 1

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Tervise ja Heaolu Horoskoop: Teisipäev, 18. juuni 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna

horoscope 2

3 tähemärki, kellel tuleb teisipäeval 18.06.24 hea päev ja 3 tähemärki, kellel mitte nii hea

Tähemärgid, kellel võib tulla mitte nii hea päev teisipäeval, 18. juunil 2024 Vähk (21. juuni