Thursday , 2 December 2021
vesi2

HOIATUS: Tallinna Vesi hoiatab inimesi veeanalüüside teostajatena esinevate isikute eest: ettevõte ei teosta kodudes veeanalüüse

AS Tallinna Vesi andis teada, et ettevõtteni jõudis info, et Tallinna Vee töötajana esinev isik on püüdnud kliendi koju siseneda veeproovi võtmise ja veefiltri müümise eesmärgil. Telefonikõne vahendusel uuritakse esmalt rahuolu vee kvaliteediga, misjärel pakutakse tasuta kodus läbi viidavat veeanalüüsi. Pärast veeanalüüsi läbiviimist soovitatakse kliendil osta kalli hinnaga veefilter.

Ettevõte kinnitas, et tegemist ei ole Tallinna Vee töötajaga. Koduse testiga ei ole võimalik teha analüüsi vee kvaliteedi vastavuse hindamiseks seaduses sätestatud näitajate osas, millest tulenevalt Tallinna Vesi selliseid analüüse ei tee.

Tallinna Vee töötajad külastavad kliente üldjuhul vaid veearvesti vahetamiseks või veeproovi võtmiseks, et viia see analüüsimiseks akrediteeritud laborisse. Tallinna Vee töötajad liiguvad vaid ettevõtte logode järgi äratuntavate autodega, kannavad Tallinna Vee logoga tööriideid ja esitavad töötõendi.

Regulaarsed veeproovid kinnitavad, et Tallinna Vee teeninduspiirkonna vesi vastab 99% ulatuses väga kõrgetele joogiveele seatud nõuetele ja kraanivett ei ole vaja vett täiendavalt filtreerida. Tallinna Vesi ei müü ega vahenda klientidele veefiltreid.




Juhul, kui teil on kahtlus teiega kontakteerunud isikute suhtes, soovitame helistada Tallinna Vee kliendiinfo telefonil 62 62 200 ja kontrollida, kas tegemist on Tallinna Vee töötaja külastusega. Korteriühistutel palume edastada see info ka elanikele.

Jaga

Vaata ka:

file 20191211 95111 fbz9rf

ILM: Neljapäev 2.12 – Sajab lund ja tuiskab, õhutemperatuur on -17..-8°C

Öösel: Pilvisus tiheneb. Saartelt alates hakkab lund sadama, vastu hommikut ka mandri lõunaosas, paiguti tuiskab. …

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …