Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 10 11 at 08.12.39

Hakake kõrgete toiduhindadega harjuma

Tuntud ketšupitootja Kraft Heinzi tegevjuhi sõnul on ettevõte sunnitud oma toodete hindu üle maailma tõstma ning inimestel tuleb kõrgemate toiduainete hindadega harjuda, sest leevendust ei ole tulemas.

Kraft Heinzi tegevjuht Miguel Patricio ütles, et rahvusvaheline toidutööstusehiid, kes valmistab peamiselt tomatikastmeid ja küpsetatud ube, on sunnitud oma hindu tõstma mitmetes riikides, vahendas BBC. «Erinevalt varasematest aastatest on tänavune inflatsioon üleüldine,» rääkis Patricio.

ÜRO toidu- ja põllumajandusorganisatsiooni andmetel on teravilja ja õlitoodete kallinemine viinud toiduainete hinnad 10 aasta kõrgeimale tasemele. Kraft Heinz on juba tõstnud hindu enam kui pooltel toodetel oma koduturul USAs ja Patricio tunnistas, et see juhtub ka mujal.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!