Friday , 28 January 2022
Vaktsineerimispass

Gunnar Kobin: Vaktsineerimispassi tuleb küsida, ühistranspordis, rongis, restoranides, kinodes, teatrites jne…

Gunnar Kobin: Vaktsineerimispassi tuleb küsida, ühistranspordis, rongis, restoranides, kinodes, teatrites jne…

kolm sammu karjaimmuunsuseni.

a) Selged reeglid, mis annavad vaktsineeritud inimestele suuremad vabadused nende ees, kes on otsustanud ennast mitte vaktsineerida.

Tänane suurim risk kolmanda laine tekkimiseks on inimesed, kes on otsustanud, et nad ei vaja kaitset koroonaviiruse vastu. Neid inimesi ei ole võimalik vaktsineerima meelitada, pannes telgi linna keskväljakule. Need inimesed muudavad oma otsust siis, kui nad saavad aru, kuidas on terve olemine neile kasulik.Selline reegel oleks näiteks, kui nõuda 1. septembrist kõigil väli- ja siseüritustel, restoranides, kinodes, teatrites jne vaktsineerimispassi. Nimekirja saab panna kõik rahvarohked kohad, kus on füüsiliselt võimalik vaktsineerimispassi nõuda.

Äärmusliku meetodina võiks sellise nõudmise seada isegi linnadevahelise ühistranspordi kasutamiseks. Kas sellise passi nõudmine on legaalne? Kui valitsuse otsusega on võimalik määrata, kas teater tohib uksed lahti hoida, siis ilmselt saab valitsuse määrusega nõuda teatrit ka vaktsineerimispassi küsima.

Loe edasi SIIT
Allikas. Epl.delfi.ee/

Jaga

Vaata ka:

4 1

Maksu- ja Tolliameti (MTA) töötajad tabasid laupäeval, 22.01 Luhamaa piiripunktis 900 780 maksumärkideta sigaretti „SENATOR“.

22. jaanuaril kell 18.30 peeti Luhamaa piiripunktis kinni Venemaalt saabunud haagisega veoauto. Tollikontrolli käigus avastati …

vanain

Lapselaps ei ole edaspidi kohustatud tasuma vanavanema hoolduse eest

„Eesti riik panustab praegu pikaajalisse hooldusesse kaks korda vähem kui meiega samal arengutasemel olevad riigid. …

lukasenka

Valgevene president Aleksandr Lukašenka ähvardas sõja korral Baltimaid riikluse kaotamisega

Valgevene autokraatne president Aleksandr Lukašenka kuulutas reedel, et sõja puhkemise korral kaotavad Baltimaad omariikluse. “Hoidku …

lumetorm

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile esimese taseme tuule, lume ja tuisutormi hoiatuse.

Reede – 28.01 lumi, lörts, tuisk. Tihe sadu ja tuisk piiravad nähtavust. Põhjatuul ulatub mandril …