Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
kaerauad

FOTOD: Politsei pidas kinni mehe, kelle autost leiti amfetamiiniPolitsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 48-aastase mehe, kelle autost leiti ligi 150 grammi amfetamiini.

Politsei leidis amfetamiini 48-aastase mehe sõidukist, kui patrull pidas 6. oktoobril Raplamaal Kohila vallas kinni Chrysleri, millel polnud korrektset registreerimismärki.

„Patrull märkas, et autol oli isetehtud registreerimisnumber ja andis selle juhile peatumiseks märguande. Autojuhil olid narkojoobe tunnused ja ta kõrvaldati autoroolist. Autot kontrollides leidsid politseinikud mitu plastpakendit tundmatu pulbriga, kokku oli seda ligi 150 grammi. Ainele tehtud kiirtest näitas, et tegemist on amfetamiiniga, kuid täpsema vastuse annab ekspertiis,“ rääkis Kesk-Eesti politseijaoskonna uurija Tanel Alasmaa.

2048 1397 max

Politsei pidas mehe kinni ja talle esitati kahtlustus narkootilise aine suure koguse omamise eest. „Seda, kas ta võis tegeleda ka narkootikumide müümisega, selgitame alustatud kriminaalmenetluses,“ ütles Alasmaa.

Alasmaa sõnul tuvastas mehe sõiduki peatanud patrull, et mehel pole juhtimisõigust ja teda on ka varem juhtimisõiguseta autoroolist tabatud. Korduva juhtimisõiguseta autojuhtimise eest alustas politsei mehe suhtes samuti kriminaalmenetlust.

Prokuratuur taotles kinnipidamisele järgneval päeval, 7. oktoobril, kohtult ka mehe vahistamist. Pärnu maakohus nõustus prokuratuuri seisukohtadega ja võttis mehe kaheks kuuks vahi alla.

1738 2048 max

„Kuivõrd 48-aastast meest on sarnaste rikkumiste eest nii kriminaal- kui väärteokorras korduvalt karistatud ning mees on kahtlustatav ka teises käimasolevas kriminaalmenetluses, leidis prokuratuur, et tema puhul on oht jätkuvate kuritegude toimepanemiseks. Pärnu maakohus nõustus prokuratuuri seisukohaga ja leidis, et arvestades kuriteo asjaolusid ning kahtlustatava eelnevat käitumist, on vahistamine igati põhjendatud,“ sõnas Lääne ringkonnaprokurör Aarne Pruus.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!