4.2 C
Tallinn
Reede 17. märts 2023
UudisedEsmaspäev 30.01 Tarokaart on  KARIKAD 6

Esmaspäev 30.01 Tarokaart on  KARIKAD 6

Karikad 6 on positiivsete mõjudega kaart, mis näitab, et tänane päev toob kaasa palju positiivset. Energiavarud on Sul suured, mistõttu peaksid tundma seda, et Sinu elus on oluliselt enam erinevaid asju tasakaalus, kui Sa seda varem tundnud oled.

Päevakorral on mõtisklemine ja nostalgia. Meenutad kõike seda, mis on Sinu elus olnud positiivset ning Sul võib tekkida soov seda positiivset uuesti kogeda.

Tänase päeva positiivseid energiaid oleks mõttekas ära kasutada selleks, et oma elus midagi suuremat korda saata ning selleks, et lahendada oma elus esilekerkinud probleemid, olgu need siis tööalases või isiklikus elus.

Tänane päev on suure tõenäosusega Sinu jaoks üsna tempokas, mistõttu tuleks Sul jälgida seda, et kõik asjad õigeaegselt tehtud saaksid. Kõige suuremaks probleemiks võib Sulle täna kujuneda keskendumisvõime vähesus. Sinu mõttemaailmas liigub niivõrd palju erinevaid teemasid, et ühele konkreetsele asjale keskendumine oleks keeruline.

Inimsuhted on täna mõnevõrra paremad kui varem. Ehkki suuremaid maailmamastaape puudutavaid lahendusi ühe päevaga ei leita, on lootust, et mõningad kriisiolukorrad leiavad leevendust.

Ükski kaart pole aga täielikult hea või halb. Seetõttu tuleb ka tänase päeva kaarti võtta hoiatusena. Liialt palju head võib mõnikord osutuda halvaks. Seda ka tänase päeva kaart hoiatab. Liigne keskendumine minevikule ja heaolule, võib muuta inimese elutee ohtlikuks. Keskendumisvõime on väike ning õnnetused seetõttu kerged tekkima. Liigne nostalgitsemine võib aga hägustada tulevikku vaatamist.

Veel artikleid