-1.6 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopHoroskoop - Esmaspäev 30 jaanuar

Horoskoop – Esmaspäev 30 jaanuar

Jäär

21. märts – 20. aprill

Olete täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Suudate teha tööd ilma eriliste puhkepausideta ning tõenäoliselt saavutate häid tulemusi.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Olete täna asjalikus ning konkreetses meeleolus. Suudate hakkama saada enamvähem kõigega, mida tänaseks plaaninud olete. Hea päev poolikute asjade lõpetamiseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Probleemid kerkivad lahendamata jäänud suhetest. Püüdke olla otsekohene ja aus, kuid vältige asjatut teravmeelsust ning teiste paikapanemist.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Teid köidavad täna tugevad meeleolukad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsite seiklusi, kuid võite sattuda nii hoogu, et unustate mõne lubaduse.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Olete täna algatusvõimeline ja innukas. Teie ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea aeg loominguliseks koostööks.

Neitsi

23. august – 22. september

Oskate nüüd olla nii, et seltskonnas teid ei märgatagi. Seevastu teie ise panete väikseimaidki detaile tähele. Suhtute kaaslastesse veidi skeptiliselt.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Täna on päev, mil peaksite kindlasti olema väga tähelepanelik, selle suhtes mida räägite ja teete. "Mütsiga löömise" meeleolu unustage kohe ära!

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Nüüd on hea aeg aja jooksul tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamisks. Võimalik, et teie poole pöördutakse täna väga isiklike teemadega.

Ambur

23. november – 21. detsember

Olete täna veidi kärsitu ning seetõttu kipute langetama rutakaid otsuseid asjade kohta, millega peaks veidi ootama. Hea päev sportimiseks.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Keeruliste planeedimõjudega päev. See annab vaimseid autasusid, kuid argielu tasandil võivad probleemid tekkida. Püüdke siiski rahu säilitada.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Tõenäoliselt peate täna piirama oma rahalisi väljaminekuid. Samas on soodne aeg tegeleda kõikvõimalike kunsti valdkonda kuuluvate tegevustega.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Täna on päev, mil tõenäoliselt tutvute uute inimestega. See aga ei tähenda veel, et need suhted pikemalt kestma jääksid, kuna kipute olema pealiskaudne.

Veel artikleid