Erakorralised uudised
vead

Ekspertide arvates on kolm vähim energiat kulutavat mõtteviisi, mille otsa inimesed sageli komistavad


  • Oluline on olla täiuslik. See mõtteviis võib takistada inimestel proovimast uusi asju või võtmast riske. Kui inimesed on pidevalt mures selle pärast, et nad ei ole täiuslikud, võivad nad end tagasi hoida ja jääda mugavustsooni.
  • Ma ei ole piisavalt hea. See mõtteviis võib põhjustada inimestel madalat enesehinnangut ja enesekindluse puudumist. Kui inimesed usuvad, et nad ei ole piisavalt head, võivad nad loobuda oma eesmärkidest ja unistustest.
  • Midagi on valesti minuga. See mõtteviis võib põhjustada inimestel negatiivseid mõtteid ja emotsioone. Kui inimesed usuvad, et midagi on nendega valesti, võivad nad keskenduda oma puudustele ja ignoreerida oma tugevusi.

Need mõtteviisid võivad olla väga kahjulikud, sest need võivad takistada inimestel oma eesmärke saavutada ja elu täielikult elada. Kui inimesed on kinnistunud ühes või mitmes neist mõtteviisidest, on oluline otsida abi terapeudilt või nõustajalt. Spetsialist võib aidata inimestel mõista oma mõtteviise ja õppida neid muutma.

Siin on mõned näpunäited, kuidas vabaneda nendest vähem jõukatest mõtteviisidest:

  • Olge teadlikud oma mõtetest. Esimene samm nende mõtteviisidega tegelemiseks on olla teadlik sellest, et te mõtlete neid. Kui märkate, et mõtlete ühele neist mõtteviisidest, peatuge ja küsige endalt, kas need mõtted on tõesti tõsised.
  • Asendage need positiivsete mõtetega. Kui märkate, et mõtlete ühele neist mõtteviisidest, proovige seda asendada positiivse mõttega. Näiteks kui mõtlete, et “ma ei ole piisavalt hea”, võite mõelda, et “ma olen andekas ja osav” või “ma õpin ja arenen pidevalt”.
  • Tehke samme oma eesmärkide saavutamiseks. Üks parimaid viise nende mõtteviisidega tegelemiseks on teha samme oma eesmärkide saavutamiseks. Kui hakkate saavutama oma eesmärke, hakkate uskuma, et olete võimeline ja väärt.

Need on vaid mõned näpunäited, kuidas vabaneda nendest vähem jõukatest mõtteviisidest. Kui tunnete, et need mõtteviisid takistavad teil oma elus edasi liikuda, on oluline otsida professionaalset abi.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Armastuse Horoskoop – Laupäev, 22. juuni 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Taroskoop laupäevaks, 22. juuniks 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill): Mõõkade Äss – Täna