Erakorralised uudised
suhe 1

Avameelne suhtlus: Suhte edu võti nii magamistoas kui ka väljaspool

Tõhus suhtlemine, nii intiimsel kui ka igapäevasel tasandil, võib olla suhte edu ennustaja. Kui teie ja teie partner suudate ausalt ja avameelselt suhelda, sealhulgas seksuaalsetel teemadel, näitab see, et teil on tugev suhtepõhi ja suurem tõenäosus edukaks suhteks.

Siin on mõned viisid, kuidas suhtlus võib ennustada suhte õnnestumist:

  • Kui te suudate arutada oma vajadusi ja soove, nii seksuaalseid kui ka mitteseksuaalseid, suureneb tõenäosus, et teie vajadused saavad täidetud ja suhe pakub rahuldust.
  • Kui te jagate oma tundeid, nii positiivseid kui ka negatiivseid, võib see viidata tugevale ja usaldusväärsele suhtele.
  • Kui te suudate arutada probleeme ja erimeelsusi, on suurem võimalus, et suudate need lahendada ja suhe on vastupidav.

Kuigi suhtlemine on üks oluline tegur, ei ole see ainus suhte edu määraja. Siiski annab see olulist teavet suhte tugevuse ja tervise kohta.

Seksuaalsel suhtlusel on samuti oluline roll. Küsimused nagu “Kuidas sa end tunned?”, “Kas sa naudid seda?”, “Kas on midagi, mida ma saaksin teha, et muuta see veelgi paremaks?” ja “Kas on midagi, mida sa tahaksid proovida?” aitavad suurendada lähedust ja rahulolu. Kui teie partner on nendele küsimustele avatud ja vastuvõtlik, näitab see, et ta hoolib teie naudingust ja on pühendunud suhte arendamisele.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Lääne-Virumaal hukkus liiklusõnnetuses 12-aastane laps

Laupäeval kell 18.11 sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Kamariku karjääris on juhtunud raske

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub