Uudised

EKRE: President Alar Karist tuleks sundvaktsineerida.

Jelena Melnikova-Grigorjeva, kes esitleb ennast „Lotmani-Mintsi nimelise žesti semiootika kooli“ Juhina (tekstis suure algustähega), avaldas Russakovi-Klenski portaalis Dokole järjekordse „Avaliku kirja Eesti Vabariigi Presidendile Alar Karisele, Eesti Vabariigi Peaministrile Kaja Kallasele ja kogu Eesti elanikkonnale“.

Selle sisu on nii imelik, et turvameetmete tugevdamine Kadriorus ei oleks ülearune.

Autor esitab muuhulgas retoorilise küsimuse selle kohta, kes siis on agressiooni allikas? Ja ise vastab: „Meie, semiootikute-analüütikute jaoks on vastus ilmselge – Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas. Ta lausa avatud tekstiga kutsub meid alustama kodusõda. Ime, et seda pole seni veel juhtunud.“

„Semiootik“ nõuab sundvaktsineerimise sisseviimist. „Me nõuame, et kõik meid juhtivad organid läbiksid kohustuslikus korras meie Lotmani-Mintsi nimelises žesti semiootika koolis väljatöötatud südametunnistuse vaktsiini „Lotman 100“ vastuvõtmise protseduuri,“ kirjutab Melnikova-Grigorjeva.

„Maailma esimese mentaalse vaktsiini teadusliku väljatöötamise põhimaterjalid on eelnevalt saadetud ja asuvad Eesti Vabariigi Presidendi juures ja neid võib saada personaaltaotluse alusel ka isiklikult Kooli Juhi käest,“ öeldakse pöördumises.

Sellega seoses on vaid kolm küsimust: kas härra Alar Karise juures väidetavasti hoiul asuv vaktsiin on vastavates (soovitavalt psühhiaatrilistes) Euroliidu meditsiiniametites kinnitatud ja ega Kadrioru kantselei ei ole viimasel ajal saanud valge pulbriga ümbrikuid? Ja kas Eesti arstid peaksid juba ükskord reageerima, sest äkki vajab nende üleskutsete autor kiiresti abi?

Ja muidugi siiras kaastunne austatud Mihhail Lotmanile, kelle ema ja isa nimesid lörtsib jätkuvalt mingi nende „õpilane“.

Ivan Makarov
Allikas. UuedUudised

Jaga
Back to top button