Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Eesti Punane Rist EPR

Eesti Punane Rist kutsub annetama Maroko maavärinas ja Liibüa üleujutustes kannatanute abistamiseks

Reedel, 8. sptembril tabas Marokot 6,8-magnituudine maavärin, milles hukkus mitu tuhat inimest; sama paljud said vigastada. Maavärina laastamistöö ja purustused on ulatuslikud.

Maroko Punane Poolkuu asus kohe sündmuse järel toetama otsingu- ja päästetöid; antakse esmaabi ja pakutakse psühhosotsiaalset tuge. Abiandmise teeb keeruliseks katastoofi mägine asukoht: mitmed kannatada saanud piirkonnad on raskesti ligipääsetavad.

Kannatanute abistamiseks saab annetada: www.redcross.ee/anneta/maroko-maavarin

Pühapäeval, 10. septembril tabas Liibüa kirde- ja idaosa torm. Tormituul ja tugevad vihmasajud tõid kaasa ulatuslikud üleujutused suurel maa-alal. Derna linnas pühkis tulvavesi minema terved linnaosad. Hukkus mitu tuhat inimest, senini on kadunud tuhanded.

Liibüa Punane Poolkuu oli esimesena kohapeal, otsides, päästes ja evakueerides inimesi ning andes esmaabi. Pääste- ja otsingutööd jätkuvad.

Kannatanute abistamiseks saab annetada: www.redcross.ee/anneta/liibua-uleujutus

Nii Marokos kui ka Liibüas seisab päästeoperatsioonide järel ees ulatuslik ülesehitustöö ning püsima jääb vajadus vaimse toe järele, milles Punane Rist igati osaleb.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!