Pühapäev , 25 veebruar 2024
jalgpall scaled

Eesti Jalgpalli Liit teatas, et Eesti koondised ei mängi Venemaa vastu.

Eesti Jalgpalli Liit teatas 4. oktoobril 2023, et Eesti koondised ei mängi Venemaa vastu. See otsus tehti seoses Venemaa sõjaga Ukrainas.

EJL-i pressiteates seisab, et Eesti koondised ei mängi Venemaa vastu “selge, ühese ja ilma igasuguste reservatsioonideta”. Liit kinnitas, et on selle otsuse vastu ka UEFA otsusele vaatamata.

EJL-i president Aivar Pohlak ütles, et Eesti jalgpallikogukond toetab Ukrainat ja mõistab hukka Venemaa agressiooni. “Me ei saa mängida riigiga, mis on süüdi sõjas,” ütles Pohlak.

Eesti koondised on varemgi keeldunud mängimast Venemaa vastu. 2022. aasta märtsis loobus Eesti U21 koondis Venemaa vastu mängimisest, kui Venemaa oli Ukrainas kallale tunginud.

UEFA otsustas 2022. aasta märtsis lubada Venemaa jalgpallikoondistel jätkata rahvusvahelistel võistlustel osalemist, kuid neutraalse lipu ja neutraalse pealkirja all. Venemaa U17 koondised said tagasi rahvusvahelistele võistlustele 2023. aasta juunis.

Eesti jalgpallikoondiste otsus mitte mängida Venemaa vastu on osa laiemast rahvusvahelisest spordikogukonna sanktsioonidest Venemaa vastu

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!