Wednesday , 26 January 2022
E Coop

E-Coop tõstis kojutarne hinda.

Coopi e-poest kauba tellijad on täheldanud, et jaekett on ostukorvile kehtestanud miinimumtellimuse piiri ning kergitanud kojuveo hinda, samas kui tarneajad on isegi pikenenud. Kodumaise poeketi konkurendid hinnatõusuga kaasa ei tõtta.

Coopi e-poe kliendid said hiljuti tellimust vormistades teate, et nüüdsest on koju tellides ostukorvi miinimumtellimus 30 eurot ja toidukappi tellides 15 eurot. Kui toidukapi tellimused täidetakse jätkuvalt ilma transporditasuta, siis kojuvedu läheb maksma 2.50-4.50 eurot.

Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido ütles, et uued hinnad kehtestati 6. jaanuarist. Transpordihindade varieeruvus sõltub tellija asukohast ehk sellest, kui kaugele tarneaadress Coopi e-poe Laagris asuvast laost jääb. Transporditasu kaasneb igal juhul, sõltumata ostukorvi maksumusest, olgu selle hinnaks siis 30 või 300 eurot.

“See pole kasumlik teenus, seetõttu oli vajalik teenustasu kehtestada. Turule tulles oli eesmärk toodet tutvustada, aga jätkuvalt on ka neid, kes teevad nn jäätisetellimusi. Alul oli kojuvedu ostukorvi alampiirita, et teenust tutvustada, aga nüüd teenus enam tutvustamist ei vaja, see on populaarne, aga kahjuks ei saa lubada seda, et kui tellitakse näiteks üks jäätis, siis kuller läheb seda inimesele koju viima. See oleks igatepidi ebamõistlik,” selgitab Miido.

Sel nädalal on aga kliendid märganud, et hommikul tellimust esitades seda samaks õhtuks kätte ei saa, sõltumata sellest, kas tarne oleks koju või toidukappi.

Miido põhjendab seda koroonaviiruse leviku kasvuga.

“Alati, kui on koroonaviiruse leviku kasv, siis kasvab e-poe tarneaja pikkus, sest inimesed tellivad siis rohkem e-poest. Oleme seda kahe aasta jooksul kogu aeg näinud,” ütleb Miido.

Loe edasi SIIT
Allikas. Err.ee

Jaga

Vaata ka:

lorts

ILM. Teisipäev 27.01- Sajab lund, lörtsi ja vihma. Õhutemperatuur tõuseb -5..+3°C

Öösel: Pilves ilm. Lumesadu liigub läänest ida poole, kohati tuiskab, Lääne-Eestis läheb sadu üle lörtsiks …

pension

Valitsus algatas riikliku pensionikindlustuse seaduse ja kogumispensionide seaduse muutmise seaduse eelnõu,

Valitsuse algatatud riikliku pensionikindlustuse seaduse ja kogumispensionide seaduse muutmise seaduse eelnõu (475 SE) on esitatud …

mikk

OLULINE: Ringkonnakohus mõistis Lihula tulistajale Mikk Tarrastele eluaegse vangistuse

Tallinna ringkonnakohus muutis Pärnu maakohtu süüdimõistvat otsust karistust puudutavas osas, mõistes Mikk Tarrastele (33) 20 …

kaja kallas 90185653

Kaja Kallas: Kiirtest ei kaitse mitte kedagi nakatumise eest ja neid tagasi ei tooda

Peaminister Kaja Kallase sõnul lähtub valitsus teadusnõukoja soovitusest ning kiirteste alternatiivina vaktsiinipassile lähiajal tagasi ei …