Erakorralised uudised
E Coop

E-Coop tõstis kojutarne hinda.

Coopi e-poest kauba tellijad on täheldanud, et jaekett on ostukorvile kehtestanud miinimumtellimuse piiri ning kergitanud kojuveo hinda, samas kui tarneajad on isegi pikenenud. Kodumaise poeketi konkurendid hinnatõusuga kaasa ei tõtta.

Coopi e-poe kliendid said hiljuti tellimust vormistades teate, et nüüdsest on koju tellides ostukorvi miinimumtellimus 30 eurot ja toidukappi tellides 15 eurot. Kui toidukapi tellimused täidetakse jätkuvalt ilma transporditasuta, siis kojuvedu läheb maksma 2.50-4.50 eurot.

Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido ütles, et uued hinnad kehtestati 6. jaanuarist. Transpordihindade varieeruvus sõltub tellija asukohast ehk sellest, kui kaugele tarneaadress Coopi e-poe Laagris asuvast laost jääb. Transporditasu kaasneb igal juhul, sõltumata ostukorvi maksumusest, olgu selle hinnaks siis 30 või 300 eurot.

“See pole kasumlik teenus, seetõttu oli vajalik teenustasu kehtestada. Turule tulles oli eesmärk toodet tutvustada, aga jätkuvalt on ka neid, kes teevad nn jäätisetellimusi. Alul oli kojuvedu ostukorvi alampiirita, et teenust tutvustada, aga nüüd teenus enam tutvustamist ei vaja, see on populaarne, aga kahjuks ei saa lubada seda, et kui tellitakse näiteks üks jäätis, siis kuller läheb seda inimesele koju viima. See oleks igatepidi ebamõistlik,” selgitab Miido.

Sel nädalal on aga kliendid märganud, et hommikul tellimust esitades seda samaks õhtuks kätte ei saa, sõltumata sellest, kas tarne oleks koju või toidukappi.

Miido põhjendab seda koroonaviiruse leviku kasvuga.

“Alati, kui on koroonaviiruse leviku kasv, siis kasvab e-poe tarneaja pikkus, sest inimesed tellivad siis rohkem e-poest. Oleme seda kahe aasta jooksul kogu aeg näinud,” ütleb Miido.

Loe edasi SIIT
Allikas. Err.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib su armastusel olla eriline sügavus ja intensiivsus.

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Reede 12 aprill 2024

Täna on eriline päev, täis armastuse ja valguse energiat. Inglid kutsuvad teid üles avama oma

error: Sisu on kaitstud!