Sport

C60+ ANABOL ELITE TESTO, TESTOSTEROONITÕSTJA 100KPS.

C60+ ANABOL ELITE TESTO, TESTOSTEROONITÕSTJA 100KPS.

 

C60+ Anabol Elite Testo on väga tugev testosteroonitõstja kuhu on taas sisse toodud vana hea Ekdisten, mis oli juba ammu ammu imerelvaks 80-te kulturistide ja jõutõstjate seas.

 

Madal testosteroon on kõike seda, mida üks mees ja sportlane ei vaja. Kergemini tekkiv keharasv, depressioon, loidus, seksuaalse võimekuse ja lihasmassi vähenemine.
Kui oled tundnud midagi sarnast, siis osta C60+ Anabol Elite Testo, mis tõstab meie naturaalse testo taas üles. Lisaks ekdistenile on tootesse lisatud ka teisi toetavaid ja testosterooni mõjutavad aineid ja mineraale/vitamiine.

 

Sellest saavad kasu kõik füüsilist pingutust nôudvate spordialadega tegelejad. Sh. eriti kestvusaladel nagu suusatamine, jalgrattasõit, jooksmine, kus lihastele rakendub konstantne koormus. See booster muudab maksimaalse pingutuse lihases oluliselt vastupidavamaks, mitte ei suurenda ainult maksimaalset jôudu. Samuti on see oluline poksis ja kôikidel teistel võitlusaladel, kus jõuvastupidavus on kriitilise tähtsusega.

 

60 Anabol Elite Testo eesmärk on pakkuda väga suurt testosteroonitaseme tõusu,  täiendadavalt aitab toetada ja säilitada stabiilset  testosterooni taset.Tootes sisalduv Ekdsiteni / Ekdisteroon on juba 1990. aastatel olnud idabloki sportlaste salarelvaks jõu ja lihasmassi omandamisel. C60 + Anabol Elite Testo sisaldab seda olulist toimeainet kuni 20 korda rohkem kui konkureerivad tooted, mis väidetavalt on “tugevad”.

 

See tähendab, et toode sobib ka sportlastele testimiseks. Anabol Elite Testo võetakse 60-päevase raviskeemi alusel ja selle eesmärk on suurendada organismi enda testosterooni tootmist ja seega pakkuda rohkem jõudu
koolitus, rasvade põletamine ja õnnistuseks olemine, parem meeleolu ja tugevus.

 

Madal testosterooni tase võib harjutusi ebasoodsalt mõjutada ja te ei saa hiljem oma treeningprogrammist täielikult kasu. Seetõttu on see toode ideaalne oma eesmärkide maksimeerimiseks. Ja loomulikult pärsib meeste madal testosterooni tase ka seksuaalset soovi ja võimekust

 

Madal testosterooni tase tähendab, et meestel on kõrgenenud naissuguhormoon östrogeen. Seda saab näha, vaadates peeglisse või enda ümber ja nähes naiselike vormidega mehi, nagu keskmine rasvumine ja naiselik rinnad.

 

Kui teil on ülekaalulisus, impotentsus, otsustamatus, depressioon ja üldine nõrkus ja tahte puudumine,siis hetkel loete teksti toote kohta, mis võiks aidata teil kõik need probleemid korraga lahendada.

 

Pange tähele, et ükski toode või ravim põleta rasva diivanil lamades ja televiisorit vaadates! Muutus algab kõrvade vahelt ja otsus peab tulema südamest.

 

Kui olete juba end lasknud käest või isegi lootusetusse seisundisse sattunud, on esimene asi mida teha, suurendada füüsilist koormust samm-sammult ning üle vaadata oma toiduharrjumused.

Vältige suhkru – ja jahutooteid, asendades need valkudega ja tervislikke süsivesikutega väiksemates portsjonites. Võtke vähemalt 5-tunnine paus söögikordade vahele, et keha alustaks rasvade põletamist .

 

Kui teil on östrogeeni tase süsivesikute liigsöömise tagajärjel kõrgenend, siis peaksite alustama enda puhastamist sisemiselt, tarbides puhast vett. Kuna kõik köögi- ja puuviljad juba sisaldavad vett, tähendab seda, et täiendava vee kogus võiks olla vahemikus 1,5 kuni 2,5 liitrit päevas sõltuvalt janu tundest ja teie esialgsest kaalust.
Puhas vesi imendab endassse kehasse kogunenud toksiine, mida maks pole seni suutnud eemaldada.
Kui olete kohvi /tee jooja,tarbige 2-3dl puhast vett enne iga kohvi/teed .

 

Kuidas Anabol Elite Testo suurendab meeste enesetunnet?

 

Nagu eespool öeldud, ei voola energia loomulikult kehasse, kui te ei anna talle mingit võimalust seda teha. Võtke Anaboli “buust”, et saavutada uus, ilusam ja energilisem keha.

 

Lase oma kallimal muutust märgata , ära reklaami seda ette.

 

Kuidas põletada rasva ja kasvatada kvaliteetset lihasmassi, kasutades Anabol Elite Testo ?

 

Toimige nagu eespool kirjeldatud ja lisage igale nädalale 3-4 seanssi, kus te tõesti intensiivselt treenite. See tähendab lühidalt 2 ülakeha treeningut ja 2 jala treeningut nädalas. Treeningud peaksid algama 10 minutilise kardioga ja treening ise peavad sisaldama harjutusi, kus teete midagi, mis ületab igapäevast rutiini, vastasel juhul pole teie lihastel põhjust suuremaks ja tugevamaks kasvada.C60 + Anabol Elite Testo-t võtta tund enne treeningut, see  aitab teil suurenda võimsust ja aktiveerida oma oragnismis testosterooni tootmine. Kui olete lihasmassi treeningul, võtke pärast treeningut söögikorra ajal veel 2
Anabol Elite kapslit koos valgurikka toiduga, et suurendada valkude/aminohapete imendumist lihastesse.

 

Kuidas jõuda rasvavaba kehani nii kiiresti kui võimalik, ilma et organism läbi ei põleks?

 

Hommikune liikumine on südame tervise, rasvade põletamise kui ka lihaskasvu võti. Jalutage või minge jalgrattaga sõitma umbes 20 minutiks esimese asjana hommikul. Joo klaas vett enne kodust lahkumist ja nautige hommikusööki ja päeva vitamiine alles pärast hommikust kardiot.

OSTA SIIT: www.hcgym.eu

Juhend:
Võtke 4 kapslit 1-2 korda päevas. Üks annus peaks olema 30-60 minutit enne treeningut. 2-4 kapslit enne magama minemist.
Trennivabadel päevadel 4 kapslit enne magamaminekut.

 

Võta scrum. 60 pv ja seejärel võtke 15-30 pv paus enne uut Curiat.

 

Sisaldab:
Lambalääts-300, 0 mg
Avena sativa-160,0 mg
Ecdysterone-150,0 mg
Piperiin-8, 0 mg Magneesium-464, 0 mg, 124% RDA *
C-vitamiin-100,0 mg, 125% RDA *
Tsink-15,0 mg, 150% RDA *
Vitamiin B6-4,2 mg, 300% RDA *
Vitamiin B12-80,0 ug, 3200% RDA *

 

Rohkem Teavet Ekdisteni Kohta :
Sellel on võimas anaboolne toime. Molekulaarsete toimemehhanismide poolest on ecdisen sarnane anaboolsete steroididega (see seondub lihasrakkudes olevate membraaniretseptoritega, liigub tsütoplasmaatiliste retseptoritega raku tuuma, kus see reguleerib nukleiinhapete sünteesi, mis omakorda reguleerib valgu biosünteesi).

 

Nagu arvukad uuringud on näidanud, hoolimata  sarnasusest anaboolsetelesteroidide struktuurile, ei ole ekdüstiinil eksogeense testosterooni ja anaboolsete steroidide kahjulikke kõrvaltoimeid. Ecdysteni pikaajaline kasutamine isegi suurtes annustes (1-2 kuud) ei põhjusta organismi peamiste hormoonide (kortisooli, kasvuhormooni, testosterooni, insuliini, kilpnääret stimuleeriva hormooni) häireid veres ja sellel ei ole mingeid kõrvaltoimeid maksale.

 

Ecdisen ei sisalda dopingut ja seda võib kasutada ilma piiranguteta dopinguvastases kontrollis. Samal ajal aitab ekdüsteeni (2-4 tabletti) kasutamine koos täiendava valgu tarbimisega kaasa tugevale anaboolsele toimele (tugevus vastab 40% – le methandrostenolooni vastavast annusest).

 

Allikas: Ezoteriker

 

Sisaldab: 100 kapslit
Kasutage 4 kapslit päevas enne magamaminekut. Kui trennipäev, siis võite jaotada nii: 2kps enne trenni ja 2kps enne magamaminekut.

 

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

 

Spinat ja testosteroon.

 

Enne kui ma taas hakkan kiitma looduslikul baasil toodetud testosteroonitaset tôstvat toidulisandit pean ma vajalikuks selgitada siinkohal miks on oluline piisav ja stabiilne testosterooni tase organismis.

 

Testosteroon, ehk meessuguhormoon vastutab organismis ennekôike eluliselt olulise valgusünteesi (valkude omastamine) eest.
Valk on rakkude, kôikide keharakkude ehitusmaterjal nr 1. Isegi mittetreeniva inimese organismis sureb igas sekundis miljardeid rakke mis kôik vajavad uuesti ülesehituseks valke.
Seda enam vajavad piisavalt (oleneb spordialast) valke sportlased. Eriti raskejôustiklased kuna lihastreening ja just raskustega treening lôhub nö lihaseid. Piltlikult tekivad mikrorebestused lihaskiududes. Organism on nii loodud, et peale koormust taastab ta rakke lihaskiududes uuesti ülesse ehitades ennast tugevamaks ja vastupidavamaks. Lihaskiud paksenevad.
See on nagu organismi kaitserefleks kui nii vôiks seda maakeeli nimetada, ehk lihased kasvavad suuremaks, vastupidavamaks vôi kiiremaks. Oleneb treenija eesmàrkidest, treeningmeetoditest ja muidugi spordialast.

 

Mida stabiilsem, kôrgem (teatud piirini) on testosterooni tootlikus seda paremini organism toidust valke omastab ja seda tôhusam on iga tehtud treening ja sellega kaasnav progress.

 

Samuti vastutab hea teatosterooni tase meeste seksuaalse vôimekuse eest. Mis ehk on musklirammu puhul paljudele olulisemgi. Kuid kuidas kellelegi.

 

Igaljuhul, nagu selgub teadsid inimesed nähtavasti juba üsna ammu kuidas testosterooni taset looduslikul moel organismis suurendada.
Paljud artiklid vàidavad, et spinati imettegevat toimet màrgati maailmas teadlaste poolt alles umbes 20 aastat tagasi. Ei tea. Vôimalik kuid kui me làheme ajas tagasi aastasse 1929 kui ilmus esmakordselt koomiks meremees “Popeyest” (pisut hiljem tehti sellest ka multifilmi seriaal) kes spinatit neelates saavutas üliinimliku jôu siis kas siin on tegemist juhusliku kokkusattumusega vôi teadis inimkond tôesti midagi spinatis sisalduvate jôudu suurendavate ainete kohta juba tollal?
Vahet pole. Tànaseks on tôestatud, et spinat sisaldab sellist ainet nagu “ecdysteron” ja just sellel ainel on tugev testosteroonitootlikust stimuleerib toime inimese organismis.

 

Paraku sisaldab spinat seda ainet sedavôrd minimaalsetes kogustes, et kui tôesti tahta spinatit süües suurendada lihaste jôudu ja vastupidavust peaksime seda igapàevaselt suutma süüa kümneid kilogramne. Ilmselgelt ei ole see vôimalik kuid ônneks teadlased oskavad seda ainet nàhtavasti siis spinatist ja mônest teisest taimest sedavôrd edukalt eraldada, et me vôime toimivat kogust tànasel pàeval kapslitena neelates saada.

 

Muide, mitte vaid meeste organismile ei avalda need nô positiivset môju vaid ka naiste. Kui teada tuntud testosuurendaja “tribulus terresteis” avaldab môningast positiivset môju selles osas vaid meeste organismis siis “ecdysteron” suudab ka naistel pisut testosteroonitaset tôsta.
Tôsi, mitte samal mààral meestega kuid siiski màrgatavalt ja tuntavalt, et taasutuda treeningkoormusest kiiremini ja sooritada enda treeninguid kôrgemal levelil.

 

Eelpool olevat juttu vôin kinnitada tàie veendumusega kuna olen piltidel olevat toodet tànaseks enda peal proovinud peaaegu kuu aega tànaseks.
(Toimest naiste organismile kirjutan ma mône aja pàrast siin kindlasti tàpsemalt)

 

Ma olen làbi aegade proovinud erinevaid nn testoboostreid vôi eksitavalt testoboosteriteks nimetatud toidulisandeid. Kahjuks ei ole nàrvisüsteemi ergutitel nagu megaannused kofeiini ja sarnase toimega ainetel mitte midagi ühist testosterooni tootlikuse stimuleerimisega. Vastupidi, need on kui piits vàsinud hobusele ja kokkuvôttes langeb see vàhenegi testosterooni tootlikus kui pidevalt ennast piitsutades kurnatusest vb isegi kokku kukute.

 

Kui soovite enda tulemusi parandada ja seda màrgatavalt tuleb tegeleda tulemusi tagava baasiga ja selleks on valgusünteesi parandamine organismis mida saab edukalt teha just “ecdysteroniga”.

 

Antud toode on legaalne ja vàhemalt hetkeseisuga dopinguainete nimekirja ei kuulu. Kas see kunagi sinna jôuab nàitab muidugi aeg.

 

Parimat progressi soovides!

 

Marek B Kalmus

Jaga
Back to top button