Uudised

1. oktoobril muutub Swedbank ASi hinnakiri

Panganduses, nagu igas teises äris, vaadatakse pidevalt üle teenused ja hinnad ja kohendatakse neid vastavalt turuolukorrale ja teenuse või toote osutamiseks tehtavatele kulutustele. Viimati korrigeerisime hindu laiemalt 2015. aastal.

 

 

Internetipanka ja äppi kasutavaid kliente puudutavad muudatused vähe. Muutused puudutavad rohkem esindustes teenindaja abiga tehtavate teenuste tasusid.

Swedbank teeb hinnakirjas kaks olulist muudatust. Senini kasutusel olnud üks hinnakiri asendatakse kahe eraldi hinnakirjaga – erakliendi hinnakiri ja ärikliendi hinnakiri. Nii on hinnakiri kliendile lühem, ülevaatlikum ja vajaliku info leidmine hõlpsam. Samuti muutub hinnakiri paremini loetavaks mobiilsetes seadmetes.

 

 

Teine oluline muudatus puudutab teenustasusid endid. Swedbank eemaldab hinnakirjast tooted ja teenused, mille osutamise lõpetatakse. Need olid tooted ja teenused, mis olid juba aegunud ja klientide poolt mittekasutatavad. Muutuvad Swedbanki esindustes teenindaja abiga tehtavate teenuste tasud. Samu tehinguid saab klient teha soodsamalt või tasuta digikanalites.

 

 

Kõiki muudatusi saab vaadata Swedbanki veebilehelt. Samuti saab tutvuda muudatustega alates 1. juulist Swedbanki esindustes.

Kui olete muudatustega nõus, siis ei pea te midagi tegema: sel juhul hakkab 1. oktoobril 2020. aastal teie lepingu(te)le kehtima uus hinnakiri. Kui te ei ole muudatustega nõus, siis on teil õigus Swedbankiga sõlmitud leping(ud) hiljemalt 30. septembril 2020 lõpetada, teavitades sellest panka.

Jaga
Back to top button