love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop – Laupäev 11 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Ole valmis intensiivseteks hetkedeks oma armuelus. Kirg võib taas lõõmata, eriti kui oled avatud oma tundeid väljendama. Vallalistele Jääridele võib see päev tuua uue ja põneva kohtumise.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Stabiilsus ja turvalisus on sinu fookuses. Võta aega oma kallimaga rahulikult koos olemiseks. Kui oled vallaline, pööra tähelepanu inimestele, kes jagavad sinu väärtusi ja otsivad pikaajalist sidet.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Suhtlemine on sinu armuelu võtmesõna. See on suurepärane päev südameasjade arutamiseks ja mõistmise süvendamiseks. Vallalistele Kaksikutele soovitatakse olla sotsiaalselt aktiivsed, kuna võimalus armastuseks võib peituda ootamatus kohas.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Tunded on sügavad ja emotsionaalsed. See on hea aeg oma tundeid jagada ja süvendada lähedust partneriga. Kui oled vallaline, võid kohata kedagi, kes puudutab sügavalt sinu südant.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sinu karisma on täna eriti tugev, mis tõmbab ligi imetlust ja tähelepanu. Kasuta seda võluvõimu, et süvendada armastust olemasolevas suhtes või võluda uut imetlejat, kui oled vallaline.

Neitsi (23. august – 22. september)

Detailidele tähelepanu pööramine võib täna aidata sul parandada suhteid või mõista paremini oma armastuse vajadusi. Vallaliste Neitsite jaoks on see hea päev internetis tutvumiseks või sõpradelt partnerisoovituste küsimiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Sinu loomulik võlu on täna esile tõstetud, tehes sind vastupandamatuks. See on suurepärane aeg romantiliseks õhtuks. Vallalistele Kaaludele soovitatakse olla avatud uutele tutvustele, sest armastus võib leida tee sinuni.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kirg ja sügavus on suhtlemise teemad. Võimalik, et saad partneriga jagada mõnda oma sügavamat saladust või tunded. Vallalised Skorpionid võivad kohata kedagi, kes on sama intensiivne ja kirglik.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes. Suhtlus on võti, mis avab uusi uksi suhetes. Kui oled vallaline, on seiklus ootamas, võib-olla kohtad kedagi reisi ajal või kultuuriüritusel.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Võid tunda vajadust oma armuelu suhtes olla praktilisem ja organiseeritum. See on hea aeg arutada tulevikuplaane. Vallalised Kaljukitsed võiksid keskenduda oma karjääri ja armuelu tasakaalustamisele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Innovatsioon ja originaalsus toovad värskust susinu armusuhetesse. Kui oled suhtes, proovi partneriga midagi uut ja põnevat. Vallalistele Veevalajatele soovitatakse olla avatud ebatavalistele kohtinguideedele, mis võivad viia ootamatute ja huvitavate suhete tekkimiseni.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Sinu intuitiivne pool on täna eriti tugev, aidates sul paremini tajuda oma ja teiste emotsioone. See on hea päev sügavate tunnete jagamiseks partneriga. Vallalised Kalad võivad leida, et neid tõmbab keegi, kes mõistab nende unistusi ja jagab nende tundlikkust.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Liivi lahe meretuulepargi elektriühendus maismaaga saab selgemaks

Mais algas Liivi lahe meretuulepargi elektriühenduse eriplaneeringu järgmine etapp, et leida sobivaim lahendus tuulepargi ühendamiseks