Erakorralised uudised
horoskoop

Alates laupäevast 11. Maist 2024 Kogevad 2 Sodiaagimärki Küllust Ja Saavad Universumilt Kingitusi

Alates laupäevast, 11. maist 2024, on kaks sodiaagimärki, kes on eriti õnnelikus positsioonis, et kogeda küllust ja vastu võtta kingitusi universumilt. Need on:

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnnid võivad oodata seda perioodi suure põnevusega. Planeet Veenus, mis valitseb Sõnni, liigub soodsas aspektis Jupiteriga, mis on laienemise ja õnne sümbol. See kosmiline seadistus toob kaasa võimalusi finantskasvuks ja materiaalse heaolu suurenemiseks. Sõnn võib leida, et kingitused ja õnn tulevad nii ootamatutest kui ka planeeritud allikatest, aidates neil tunda end turvalisemalt ja mugavamalt. Samuti on see hea aeg investeerimiseks ja pikaajaliste majanduslike plaanide tegemiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks võib see aeg tuua küllust emotsionaalses ja vaimses mõttes. Neptuun, mis valitseb Kalasid, loob harmoonilise ühenduse Marsiga, mis annab Kaladele energia ja motivatsiooni oma unistuste poole püüelda. Universum võib pakkuda Kaladele kingitusi, mis toetavad nende loomingulist ja spirituaalset kasvu. Inspiratsiooni hetked ja sügavamad ühendused inimestega, kes toetavad nende vaimset teekonda, on sel ajal esile tõusnud. Kalad võivad kogeda ka paranemist ja isiklikku transformatsiooni.

Nende kahe märgi jaoks on see aeg täis võimalusi ja positiivseid muutusi. Oluline on olla avatud ja tänulik nende kingituste eest, mida elu pakub, ning kasutada neid võimalusi, mis aitavad neil edasi liikuda ja kasvada.

Vaata ka:

Pliidile jaanud pott

Lõuna päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mail 2024

Tartumaa 20. mail kell 11.13 said päästjad teate, et Tartus Klaasi tänava sortimisjaama juures on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti ettevõtete innovaatilisus väheneb

Statistikaameti andmetel tegeleb innovatsiooniga 53% ettevõtetest, kõige innovaatilisemad on põhifarmaatsiatoodete ja ravimpreparaatide tootmisega tegelevad ettevõtted.