Erakorralised uudised
Tarokaart

Taroskoop – Laupäev 11 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keisrinna

Laupäev on viljakuse ja külluse päev. See on hea aeg oma loominguliste projektide alustamiseks või perekondlike sidemete tugevdamiseks. Võid tunda end eriti hoituna ja toetatuna.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Õiglus

See päev nõuab ausust ja tasakaalu. Oluline on olla õiglane nii enda kui ka teiste suhtes. Võid leida, et pead tegema olulise otsuse, mis mõjutab pikas perspektiivis sinu elu.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Narr

Laupäev kutsub sind avastama uusi võimalusi ja olema avatud uutele kogemustele. Võta riske ja luba endal olla spontaanne, kuid ole samas teadlik võimalikest tagajärgedest.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Erak

See on päev enesepeegelduseks. Võta aega iseenda jaoks ja keskendu oma sisemistele mõtetele ja tunnetele. Võib-olla on hea hetk mediteerimiseks või kirjutamiseks.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Jõud

Sinu enesekindlus ja sisemine jõud on täna eriti esile tõusnud. Kasuta oma võlu ja karismat, et saavutada oma eesmärke ja ületada takistusi.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Mõõdukus

Tasakaal ja mõõdukus on sinu päeva võtmesõnad. Võta aega enda eest hoolitsemiseks, tasakaalustades tööd ja puhkust. See aitab sul hoida selget meelt ja tervet keha.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Maailm

Laupäev toob kaasa saavutuste tunnet ja täitumise rõõmu. Sul võib tekkida võimalus tähistada mingi suurema projekti või eesmärgi saavutamist.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm

Ära ehmata selle kaardi peale. See tähendab lihtsalt muutust ja transformatsiooni. Võid kogeda lõppu millelegi vanale, mis teeb ruumi uuele algusele.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Torn

Ole valmis ootamatuteks muutusteks. Kuigi see võib tunduda alguses hirmutav, on see vajalik samm edasi liikumiseks. Püüa jääda avatuks ja kohanemisvõimeliseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Eremiit

See päev kutsub sind süvenema ja keskenduma oma isiklikele eesmärkidele. Hea aeg introspektsiooniks ja oma tõeliste soovide mõistmiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Täht

See on päev, mil tunned end inspireerituna ja lootusrikkana. Jälgi oma unistusi ja ole optimistlik tuleviku suhtes. Tähed toetavad sinu püüdlusi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuu

Sinu intuitsioon on täna eriti tugev. Kuula oma sisetunne, see juhatab sind õigesse suunda. See päev võib tuua ka ebakindlust ja segadust, seega ole tähelepanelik illusioonide suhtes. Usalda oma tundeid, et näha selgelt läbi uduste olukordade.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane