Huvitavat

Ansambli respekt solist Kerdo Mölder ja tema kihlata Priidu Heinroosi kihlus on läbi.

„Ma ei taha enam kirjutada ühtegi laulu valust ja purunenud armastusest, sest need kõik alati täituvad!“ ütleb laulja Kerdo Mölder, tunnistades, et on oma kauaaegsest kallimast lahku läinud.

Ansambli Respekt solist Kerdo Mölder tegi kolmapäeva varajastel hommikutundidel Facebooki südantlõhestava postituse, millest võis mõista, et mees on oma kihlatust lahku läinud. Laulja kinnitab Õhtulehele, et see on tõsi. Priidu Heinroos, kellega oldi paar juba kaheksa aastat ning peeti pulmaplaanegi, pakkis oma asjad ja lahkus! „Ma ei oska teile praegu oma valu kirjeldada, sest see on erakordselt suur. Ma ei oska teile korrektseid või diplomaatilisi sõnu ritta seada, sest pikalt magamatus on tekitanud meeltesegaduse ja nõrkuse,“ lausub südamevalust vaevatud laulja. „Jah, ta pakkis oma kohvrid ja lahkus! Kapp on tühi, kodu on tühi, elu tundub tühi, tulevik null ja mälestuste karjed tapavad!“ sõnab ta.

Oma kihlusest Priidu Heinroosiga teatas Mölder mullu oktoobris. Kerdo palus Priidu kätt imekaunil Capri saarel. „Oleme abielust rääkinud juba tutvumisest saati. See teema on tõusnud ja langenud. Nüüd tundsime, et meie suhe on küps ja oleme mõlemad selleks valmis,“ sõnas Kerdo kihlumise järel Õhtulehele.

„Priidu ongi minu eluarmastus!“ õhkas Kerdo toona. „Mul on temaga lihtsalt võrratult hea koos olla. Elame ja hingame suhteliselt ühes rütmis, mõtleme sarnaselt ja meil on sarnane huumorimeel. Meil on meeletult palju ühist.“
Loe ka: Ansambli Respekt solist Kerdo Mölder kolis koos oma tulevase abikaasa Priidu Heinroosiga Soome elama.

Ma olen mõistnud, et ma pean oma südamele kasvatama raudrüü – pean endast välja juurima liigse headuse ja vähendama empaatiat. Pean kasvatama endale tugevama selgroo ja mis kõige kurvem, pean üks päev mõistma, et maailmas ei eksiteerigi tõelist, suurt ja imelist – kahepoolset armastust.! Ja kui see ka inimestel peaks tekkima, siis selle eest tuleb maksta kõrget hinda, elu on kord selliselt seatud
Pean mõistma, et ka andestusel, andestamisel mõistmisel ja leppimisel – headusel ja armastusel peavad olema piirid.
Pean mõistma, et me kõik kompame enese ja teise, oma armastava inimese armastuse piirimail, kuid tegelikult lõpuni arusaamata, kust see piir peaks tegelikult jooksma ja miks see piir peab olema, milline? kui tugev? milleks?
Pean mõistma, et reaalne elu ei koosnegi suurest ja täiuslikust armastusest, headusest, õnnest ja rõõmust – nagu minu hing on siia maapeale mõistma ja otsima tulnud.
Ma näen enda ümber nii palju valu, pisaraid, purunenud südameid ja lõhkenud armastusi! Nii palju üksindust ja nii kohutavat ning jubedat üksildust, et see rebib lihtsalt mu hinge ja südame lõhki ja kukkudes taas nende kõigiga sinna ühte – üksindusest uppuvasse merre!
Ma palun andeks, eeskätt iseendalt – et minus on nii palju armastust. Palun andeks, et ma ei ole siiani suutnud sellega võidelda ja seda endas maha suruda.
Kui ma täna oma pisaraid peaksin rahas mõõtma, oleksin ma miljonär.
Kui ma oma valu peaksin pikkusesse mõõtma, ületaks see maa atmosfääri ja väljuks universumist.
Kui ma oma üksildust peaksin planeedina mõõtma, oleks see Mars.
Ja on tõsi, et
…mõni on tulnud siia maapeale riiki teenima
….mõni on tulnud raha teenima
….mõni rahvast teenima
…mõni on aga tulnud armastust teenima!! 💔
Kerdo.
Allikas. FB: Kerdo Mölder

Jaga
Back to top button