Wednesday , 1 December 2021
182647600 2149034088570864 2304073942222764271 n

Ansambli Respekt solist Kerdo Mölder kolis koos oma tulevase abikaasa Priidu Heinroosiga Soome elama.

Ansambli Respekt solist Kerdo Mölder pühkis taas Eestimaa tolmu jalgadelt, kuid nüüd tundub, et igaveseks. Muusik ei salli eestlaste kommet üksteisele ära panna ja halvasti öelda ning usub, et Soomes ootab teda ees helge tulevik.

Kerdo Mölder rääkis Elu24-le, et kolis koos oma tulevase abikaasa Priidu Heinroosiga Soome elama. Ta kahetseb sügavalt enda otsust eelmisel aastal Eestisse naasta. «Siinkohal võin öelda, et mõned inimesed lihtsalt ei muutu! Kui inimese maailmanägemus on, et «kõik on debiilikud» ja normaalsus on see, kui sinu töötajad peavadki sind nähes värisema, siis andke andeks, minu maailmapildiga see kokku ei lähe,» võtab ta olukorra lühidalt kokku.

Mölder oli saanud enda sõnul enne Eestisse naasmist Soomes oma elu tasakaalu ning leidnud rutiini ja rahu. Seal oli tal käsil ka mitu uut projekti, mille siia tulles unarusse jättis.

Kõige rohkem kahetseb ta aga taas Kannu kõrtsiga tegelemist, mistõttu ei soovita ta teistel iialgi minna ringiga tagasi algusesse. «Kannu minek oligi minu elus justkui kümme sammu tagasi astumine.»

Nüüd tunnevad nad end Heinroosiga suurepäraselt, sest elu Soomes olevat stabiilne ja turvaline. «Siin on tunduvalt rahulikum elu

Loe edasi SIIT
Allikas. Elu24

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …