Alexis Varnum

Alexis Varnum: Uue nädala sõnum 11.09 – 17.09.2023.

Armsad sõbrad! Alates 15. septembrist, pärast Noorkuud, ärkab sügise energia, algab aasta peamise saagi aeg. Alates selle nädala algusest, enne Noorkuud, puutub inimene kokku oma varasema tegevuse esimeste tulemustega. Kevadel ja suvel tundsime ruumilist üleminekut uuele tasandile ja paljud võisid seda tunda, eriti need, kes on harjunud tegutsema aktiivselt, liikuma edasi. Praegu toimub saavutatud positsioonide kinnitamine.
Seda nädalat ei saa sündmuste poolest tormiliseks nimetada, pole vaja kiirustada ega muretseda, kõik saab olema õigesti ja õigel ajal. Töö nõuab keskendumist, kuid mitte pingutust. Ole tähelepanelik, kuid ära karda midagi, ega koorma end ülemäära. Sa ei pea midagi välja mõtlema, lihtsalt süstemaatiliselt tegele asjade ja enda arendamisega, liikudes edasi. Praegu on hea ettekujutada mida sa teed järgmisel nädalal või kuu aja pärast. Praegu on hea keskenduda ja mõelda läbi oma elu, kuidas sa tahaksid elada lähimal ajal.
Rahalises mõttes pole nädal rikas sissetulekute või kulutuste poolest, kuid on arveldused. Nii kasum kui ka kahjum vastavad praegu ootustele. Kui inimene töötab, saab ta oodatud raha. Midagi huvitavat pole. Kuid arveldusi on palju: võlad tasutakse, tõusevad esile unustatud asjad, mis tuleb selgeks teha ja mille eest tuleb ka midagi maksta (maksud, tasud jne), võimalik tekib vajadus mingi vormistuse järele. Mida täpsemad ja õigel ajal on tehtud arveldused, seda parem. Mingisuguseid suuri finantsplaane või otsuseid pole praegu kõige parem ellu viia, eriti enne ja Noorkuud. Parim on need edasi lükata perioodile pärast 18. septembrit.
Suhted on praegu tähelepanu keskmes, toimub areng, kus tuleb teha otsus uue suhtetaseme kohta, tuleb esitada küsimus või rääkida teise inimesega, samas on aeg lahti lasta, kui puudub soov koos edasi minna või pole tekkinud mingeid plaane. Spontaansusest ja emotsioonidest toimub üleminek selgusele ja vundamendi rajamisele. Tekkib tunde sügavus ja kavatsuste stabiilsus. Isiklikes suhetes on endiselt hoolitsust ja usaldust. See kehtib uute kui ka püsivate suhete kohta: inimesed on selles üleminekus väga tundlikud ja ei saa anda ega vastu võtta liiga palju, kuid nad on tänulikud teisele inimesele. Oluline on säilitada kannatlikkus, õrnus ja sisemine rahu, vundament hakkab alles kujunema – lase sellel kujuneda.Uued suhted tuvastavad iga inimese jaoks palju sisemisi isiklikke probleeme. Need suhted sarnanevad pigem õppetundide läbimisega kui millegagi, millel on helge tulevik.
Tervis on nõrk, inimene tunneb lähenevat ja selle aasta viimast üleminekut sügisesse ning kogeb sisemist ärevust, mis toob välja vanad tervisehäired, pingutab lihaseid krampidega ja põhjustab valud kogu kehas. Erilise riskina võib esile tuua günekoloogia: algab naiseliku energia vaibumine sügiseseks.
Uue nädala sünnipäevalapsed saavad kingituseks ebakindlust. Liikumine edasi, tõelise eesmärgi poole, mida saab valida. Või võib leida ootamatuid viise mõne küsimuse lahendamiseks.
Teed on avatud ja soodsad, kui inimene teab oma eesmärki kindlalt. Lihtsalt niisama, sõita, eesmärgita, ei õnnestu. Kui lähed ärinõupidamisele, pead teadma millest räägite. Lähed poodi võta kaasa ostunimekiri. Tegevuseta eesmärk segab mõistust.
Praegu on väga oluline hingata, st töötada õhustiihiaga, tegeleda hingamisharjutustega, hingata õhku sügavalt ja teadlikult. Mitte automaatselt joostes, vaid keskenduda hingamisele. Kui võimalik, hinga rohkem puhast õhku. Praegu on see eriti oluline teie tervise, nii füüsilise kui ka vaimse, meele ja energia jaoks.
See on aususe aeg. Kui sa ei soovi tõtt rääkida, on parem küsimusest loobuda või isegi suhtlusest loobuda. Vale tuleb päevavalgele ja teeb palju kahju. Väikesed soovid täituvad praegu väga lihtsalt. Nädala jooksul imbub inimese ellu märkamatult midagi uut, mis on seotud eelneva etapiga, kuid ei pea kiirustama. Edu saavutatakse mitte järjekindla, vaid rahuliku lähenemisega.Начало формы
Täna esmaspäev. Päev, milles tulemuslik, kuid rahulik tegevus võib purustada isegi kivid. Päev on aktiivne, pehme ja tulemused on vastavalt tehtud jõupingutustele. Tööd on jälle palju, kõige parem on töötada koos teistega, vähemalt paarikaupa, mitte üksinda. Kui pead üksi töötama, siis kuula muusikat, et sinu pea ei mõtleks, raskustest, ebaõnnestumistest, ega muudest kõrvalistest asjadest. Suhtlemises inimesed räägivad, rohkem arutavad, vahetavad infot, usaldavad üksteisele saladusi või selgitavad midagi. Sõnu on rohkem kui tegusid, kuid need on olulised sõnad, millele tuleb tähelepanu pöörata. Enesetunne jääb nii ja naa. Isegi tugevatel inimestel võivad jalad turses olla või võib ilmneda õhupuudus. Päeva jooksul tekib soov ennast mingi teemaga “üles keerata”. Siin on lihtne nõuanne: luba endale rahus olla. Ära askelda ega muretse, kõik möödub. Täna on oluline mitte anda kellelegi retsepte, soovitusi, nõuandeid. Isegi lähedastele inimestele mitte, luba nendel tegutseda oma peaga.
Soovin sulle imelist nädalat ja ilusat esmaspäeva, rõõmu, head ja kerget tegutsemist, meeldivat tuju, tervist, armastust, valgust, jõudu ja energiat, edu, raha ja õnne!
Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja