Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
computer ga291939ea 640

Ajaloo suurimal E-smaspäeval teeb eripakkumisi üle 300 poe

Uus nädal algab varasematest kordadest võimsama veebipoodide ühiskampaaniaga E-smaspäev, kus tuleb eripakkumistega välja üle 300 e-poe ja osaleb eeldatavasti vähemalt 100 000 ostlejat.

“E-smaspäev on kasvanud riigi suurimaks kampaaniaks, kus ettevõtted toovad välja oma eripakkumised,” ütles kampaaniat korraldava e-kaubanduse liidu tegevjuht Tõnu Väät. “E-smaspäeval kasvab e-kaubanduse käive võrreldes tavapäevaga kolmekordseks, mis näitab, et ostjatele võimaldatakse parimaid pakkumisi, tihti soodustusi vähemalt 20-30 protsendi ulatuses.”

Väät prognoosis, et sel päeval sooritab oste vähemalt 100 000 inimest, kelle lemmikvalikuks on elektroonika, rõivad ja sporditarbed. Eelmistel kampaaniapäevadel kasvas keskmine ostukorv tavapäevaga võrreldes 30 protsenti ning sama mahtu eeldab Väät ka seekord.

E-kaubanduse uuringud toovad välja, et Eestis on üheksa inimest kümnest e-ostlemisega kokku puutunud ja veebipoodidest sooritab aktiivselt oste 86 protsenti elanikest. E-kaubandus moodustab Eesti jaekaubanduse kogukäibest juba ligi veerandi. Seejuures teeb näiteks iga teine elektroonika ja kosmeetika ostja oma ostu e-poest. Ka kodutehnika ja raamatute puhul eelistavad tarbijad just e-kanaleid.

“Meie e-poodidel on rahvusvaheliste tegijate kõrval oma trumbid ja tugevused, mis puudutab näiteks kiiret komplekteerimist ja tarnet, eestikeelset vahetut ja operatiivset kliendisuhtlust ning kaupa, mida juba samal päeval postitada,” märkis Väät.

E-smaspäev on Eesti E-kaubanduse Liidu korraldatav e-ostlemise päev, kus erinevad veebipoed teevad tarbijatele 24 tunni jooksul sooduspakkumisi. E-smaspäeva kampaania vältab 11. septembri esimestest sekunditest kuni järgmise südaööni. Eesti E-kaubanduse Liit on kontrollinud kõikide osalevate e-poodide tausta, mis tagab turvalise ja sujuva ostlemise. Eesti e-poodide ühiskampaania E-smaspäev toimub neli korda aastas – märtsis, mais, septembris ja novembris.

Eesti E-kaubanduse Liit on katusorganisatsioon, kuhu kuulub üle 500 ettevõtte üle Eesti. Muuhulgas väljastab liit turvalise ostukoha usaldusmärgist. Esimene E-smaspäeva kampaania toimus 2014. aastal

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!