Erakorralised uudised
tiktok

Eestlaste TikTokis leidub kuhjaga naisterahvad, nii noori kui vanu, kes on alalõpmata umbjoobes.

Eestlaste TikTokis leidub kuhjaga kuvatõmmiseid varasematest otseülekannetest, kus naisterahvad, nii noored kui vanad, on alalõpmata umbjoobes. Rahva ees kakeldakse, süüdistatakse ning tuuakse lagedale eraelulised detailid. „Tahate, ma panen siia kõigile ülesse tema s***sed püksid, mis ta Raplas täis s***us? Siis te näete! Küsige teiste käest ka, milline vend ta on! S***ugu ennast täis!“ räägib keskealine silmanähtavalt purjus naine oma meestuttavast.

Teine, umbes 30ndates naine teeb TikToki live‘i kuskil öölokaalis, kus käib vali muusika. Temagi paistab kõnepruugi ja olemise järgi purjakil. „Mina saan kõiki mehi, keda ma tahan! Ma olen nii f***ing ilus! Ma näen oma kehaga vaeva! Sina, l**s, mine v***u, sa ei ütle mulle mitte midagi!“ lajatab ta ühele jälgijale, kes seab kahtluse alla selle, justnagu kõik mehed teda tahaks.

Juulikuus TikTokki postitatud videos on kaks joobes naisterahvast omavahel korralikult tülli läinud. „Sa oled haige inimene! Sa oled paks ja värdjas ja hälvik inimene! Kuradi narkar, sa tahtsid oma kahekuust tütart maha lüüa!“ karjub kaadri taga olev 20ndates naine.

Sõimu osaliseks saav naine on trepil lääbakil maas ning kisab vastu: „Kuule, l**u, tõmba na**i! Sina oled ju narkar! Kuradi emapeksja!“ karjub ta ning lubab maja ette saabunud politseinikele kõik ära rääkida.

Rahvaga jagatakse hetki joomingutest. Ühes TikTokki laetud live‘is on näha, kuidas joomingus osalev kileda häälega blond naine ei taha, et tema nägu otseülekandes näidatakse. „Ära tee seda! T**a, sa oled reaalselt haige inimene! Ma lähen nii närvi. Sa tahad nagu päriselt minu käest lõuga saada või? Mida v***u sa teed!“ karjub naine täiest kõrist, samal ajal ühelt noormehelt telefoni ära rabades. Kui naisel palutakse lõugamine lõpetada, ähvardab ta: „Ma olen nii närvis praegu ja kui ma lähen närvi, siis juhtuvad halvad asjad na**i!“

Loe edasi SIIT

Allikas. Õhtuleht.ee

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada