Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Täna on Noorkuu päev

Armas sõber! Täna on Noorkuu päev. Talve energia on saabunud. See on aeg oma elus, kodus, tööl ja teistes eluvaldkondades korra loomiseks. Samas hea aeg mõelda lähitulevikule ja sulle vajalike protsesside korraldamisele. Need protsessid on juba liikumises või alles hakkavad tekkima ja me ei saa neid veel aktiivselt mõjutada, kuid saame luua tingimused nende mugavaks kulgemiseks. Kord on selle nädala teemaks.

Töö ja asjade osas on nädal täis vastuolusid. Selle nädala jooksul on asju, mida tuleb lõpetada ja asju, mida tuleb alustada. Olulisem on see, millises seisundis on töö, kui protsessid muutuvad aktiivsemaks. Nagu valmistume stardiks, stardini on veel aega, kuid ettevalmistus käib täie hooga. Tuleb hoida delikaatseid, kuid veidi distantseeritud suhteid kolleegide ja partneritega, inimesed elavad liiga erinevates rütmides, puudub kooskõla. Selle nädala jooksul on töö puhul kõige olulisem kord, režiim ja protsesside korraldus.

Rahaliselt on nädal mõõdukas, kuid stabiilne. Kasum või muud rahalised sissetulekud vastavad ootustele. Üldiselt on nädal tasane. Kui rahaga on probleeme tuleks mõelda ja oma suhtumisest rahasse ja oma raha teenimise tegevus üle vaadata. Kulutused on soodsad kodu, majapidamise ja pere jaoks. Kõik jääb koju, ei lähe välja. Kuigi raha ei määra tundeid, muutuvad selle nädala jooksul paljud emotsioonid selgemaks just läbi raha.

Suhted on vastuolulised. Mõlemad inimesed, kes on omavahel suhtes tunnevad üksteise vastu sooje tundeid ja tahavad koos olla. See võib olla nii isiklik kui ka ärisuhe, oluline on see, et ebaolulikud kontaktid sellel nädalal kaovad. Toimub aeglane sisemine muutumine, igaüks tunneb kahtlusi, mis on seotud sisemiste hirmude, ärevuste, kohustuste, mineviku jne. Nädala lõpuks viivad paljud sellised muutused otsusteni ja avaldavad plaane suhete arendamiseks ja kasvatamiseks. Aga ära kiirusta ennast ega teist. Uued suhted võivad tekkida, kuid need algavad kas ühiste asjade või sõpruse kaudu, mitte armumisest.

Tervise osas on võimalik allergia, nahapõletus ja vigastused. Sellele võib lisanduda hingamissüsteemi probleemid on raskem hingata, on võimalik köha. Praegu on oluline hoida ruum puhas ja hingata rohkem värsket õhku.

Selle nädala sünnipäevalapsed saavad kahjuks sisemise probleemi. See pole nii kurb, kui tundub. Probleem pole uus, inimene on selle juba ammu endas maha surunud, kuid nüüd peab ta sellest vabanema. Kuid millise energialaengu ja inspiratsioon inimene saab, kui ta lubab endale sellega tegeleda ja vabaneda.

Sellel nädalal tehakse palju erinevaid otsuseid. Sellised otsused on kaalutletud ja teadlikud. Palju aega ja tähelepanu tuleb pöörata kodukorrale. Kõik rikked on parem kõrvaldada kohe, enne kui need edasi levivad. Lisaks loob kord majas korda meeles ja võimaldab pöörata tähelepanu asjadele, mis ei liigu nii kiiresti, kui sooviksime.

Praegu võivad tekkida tülid ja arusaamatused, kuid need tuleb lahendada maksimaalselt lugupidavalt ja sõbralikult. Mõnikord inimest panevad muretsema erinevad asjaolud, kuid kodu, majapidamine ja lähedased inimesed on emotsionaalse stabiilsuse ja rõõmu alus. Tee oma väike maailm korda ja lase temal hoolitseda sinu eest sama hästi, kui sina hoolitsed tema eest.

Täna esmaspäev. Täna on aeglane ja põhjalik, piiratud kindlate raamidega, kuid ootamatult pakub soojust ja valgust. Tööd ja asjad saavad tehtud eriti kui just täna oled midagi konkreetset tahtnud teha. Lisatööd ei tasu võtta, kuid paar-kolm olulist asja jõuad teha. Pead pühendama aega korrale: kodus, tööl, oma töölaual või arvutis. See pole pingeline, kuid vajalik töö. Suhetes kaks inimest suhtlevad omavahel hästi, kuid mõlemad ületavad oma sisemisi kriise, mis toovad kaasa suured vastuolud. Taktitunne, sõbralikkus, soojus ja kannatlikkus just seda tuleb praegu säilitada. Tervis on hea, stabiilne. Erilisi individuaalseid riske pole. Puhasta mitte ainult oma kodu, vaid ka oma mõtteid. Hirmudest, vihast, lootusetusest, kadedusest.

Allikas: Alexis Varnum

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!