Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
341681787 896951428072666 2433305682234862851 n

Tänane sõnum laupäev 13.11.23 – Valguse Inglid (Ruth Pukman)

Vahendame Ruth – Valguse Inglid (Ruth Pukman) postitust

Igal inimesel on olemas teatud kogus eluenergiat, mida ta saab hoiustada ja kasutada oma füüsilises kehas. On inimesi, kes saavad/oskavad Universumist laadida omale uut eluenergiat, kuid kogus, mida korraga saab hoiustada, on ikkagi samasuur. See tähendab, et vana saab asendada uuega, kuid mahtu ei saa suurendada. Kui elujõud hakkab inimeses väsima, siis tuleb seda eluenergiat vahetada nii nagu sa vahetad puldi patareisi, kui need tühjaks saavad. Kuna sinu eluenergia on ka sinu füüsilise keha ja tervise pant, siis tuleb osata sellega õieti ümber käia, seda austada ja hoida.

Universum soovitab, et sa ei kasutaks oma eluenergiat muretsemiseks. Ta soovib, et sa suunaksid oma energia uskumise, loomise, usalduse, kasvamise, säramise, manifesteerimise ja tervenemise peale. Manifesteerimine on kõige lihtsamas seletuses ühendus ja vestlus otse Universumi ja algallikaga, mille kaudu saad sa suunata oma enda eluteed ja saatust läbi soovitud raja.

Inimese ego õpetab, et tuleks elada oma elu ohutult ja turvaliselt, mis tihti juhib meid hirmu rajale, kuid inimeste minevik näitab, et seda on juba varem proovitud ja tänapäeva Maailmas ei ole see enam võti, mis aitaks inimesel kasvada ja areneda. Nüüd on vaja proovida näha, mis juhtub siis, kui meie esimeseks sammuks on astuda välja mugavustsoonist ja viia end täielikule arengu teekonnale, kuid teha seda täieliku usalduse ja positiivuse. On aeg ehk oma elus kõike muuta ja liikuda rajal, mis kõige enam teenib sinu elujõudu. Ehk peaks end rohkem joondama Universumi energiatega. Usaldades Universumi tuge ja õpetusi ning lubada maagial oma elus sündida koos imedega.

Valgust ja armastust,
Ruth – Valguse Inglid (Ruth Pukman)

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!