Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Nädala sõnum.

Täna hästi aeglaselt toimus pronoosi kirjutamine, nagu miski kogu aeg punnis vastu. Sellel nädalal me läheneme novembri Täiskuule. 27. novembril. Eelolevat täiskuud kutsutakse Surnud Kuuks või Leinakuuks. Mõnikord ka Varjude Kuuks. Kuid seekord läbipaistev valgus on seotud sisemise jõu leidmisega, mis juhatab ja loob suuna kodu poole ja saavutada valitud eesmärk. Praegu saab saavutada suured eesmärgid, kui inimene mäletab kindlalt oma teed, oma tõelisi soove ning on valmis oma nõrkusi ületama ja näitama Kuule oma tugevust. Jõudu on igaühes alati rohkem, kui ta ise arvab. Ettevalmistamise ja kannatlikkuse aeg on möödas. Nüüd on vajalik aktiivne tegevus ja täielik keskendumine, jõudu, inimese energiat. On aeg seda tõeliselt näidata.

Sellel nädalal meid ootavad tõsised proovikivid, nendeks tuleb valmis olla, kuid need ei ole karistus ega koormus. Praegu tuleks katsumusi võtta astmetena, vajaliku tegevusena või olulise teadmise ja kogemuse hankimisena. Mäleta, et jõud on meis endis ja jõudu jätkub.Töös ja ettevõtmistes tuleb alati alustada väikestest asjadest, kuid kindlasti liikuda suuremate etappide juurde. Ettevalmistamata suur projekt muutub seisvaks. Iga ebaedu korral tuleb samm tagasi astuda, paremini valmistuda ja naasta oma kavatsuse juurde. Ettevõtmistes on vajalik koostöö: ilma selleta on tõsiste ülesannete lahendamine raske. Nõuanded, arvamused, kiitus ja kriitika, tegevuste kooskõlastatus, abi ja toetus – kõik see on väga väärtuslik, mõnikord ilma selleta ei saagi midagi teha. Kaalu oma ülesandeid hoolikalt.

See pole raha nädal. Külmal Leina Kuu ajal keegi midagi ei külva, ega lõika. Kuid see ei tähenda, et rahaline energia oleks nõrk, see sõltub praegu üldisest inimese tööst. Kuidas asjad kulgevad, nii tulevad ka rahad. Kui mõni projekt kulgeb aeglaselt, siis ei too see kasumit kohe. Kui inimene mõistab, milliseid tulusid ta sellel perioodil oodata saab, siis need tulevadki. Kuid ei saa loota ja oodata midagi enamat. Kulutused võivad nädala jooksul olla suuremad kui sissetulekud ja see pole seotud liigse raiskamisega.

Suhted arenevad aeglaselt, kuid põhjalikult. Nagu oleksime novembri lõpu asemel mai lõpus: see, mida praegu pannakse suhte aluseks, toob suure saagi. On palju seksuaalset energiat, kuid see on sügisene: see pole ühekordne kohtumine, vaid soov veeta talv selle inimesega, mõelda tulevase suve peale ja sealt edasi. Armastus ja kirg on tugevad. Abielusuhetes võib mõlemal partneril tekkida teadlik soov laps saada, ühine kodu ehitada või suhted muul viisil kõrgemale tasemele tõsta. Paarides, kes alles kohtuvad, võib kõlada kihluse teema. Sõprussuhetes ja ärikontaktides suhted arenevad samuti hästi. Perekondlikud sidemed jäävad natuke maha, lähedust pereliikmete vahel kui seda seni polnud, ei teki. Kõige kindlam strateegia siin on hoida sõbralikku neutraalsust.

Tervise seisukohast toob see nädal kaasa väiksed ebamugavused, mis sageli kaasnevad suurte tugevate inimestega. Justkui looduse nali inimese jõu üle. Eelkõige puudutab see liigeseid ja jalgu üldiselt. Isegi kerged inimesed tunnevad lisakoormust jalgadele. Teiseks on see sapikivide risk. Seda nimetatakse sageli tugeva iseloomuga inimeste haiguseks. Olge ettevaatlikud toiduvalikuga, mis võib selliseid probleeme esile kutsuda. Kolmandaks, see on südame- ja veresoonte haigused. Kui inimesel on selliste haiguste ägenemine, peaks ta praegu hoolitsema enda eest. Nende haiguste tagajärjed võivad olla keerulised.

Selle nädala sünnipäeva lapsed saavad kingituses palju teavet, üllatusi, enamasti meeldivaid, tarkust ja lihtsalt palju ootamatusi.

Nädal, mis sobib harjumustest vabanemiseks, mis takistavad sinu edasiliikumist. Näiteks suitsetamise maha jätmine ja spordiga tegelemine on hea. Samuti kahjulike veendumuste asendamine tervislikematega. Aeg, mil inimene täielikult taastub mineviku ebameeldivustest, valust, solvangutest ja hirmudest. Jah, raskusi on veel palju, kuid nüüd suudab inimene need omadused endast leida, kui ta usub endasse. Sisemised muutused muudavad välismaailma.

Täna esmaspäev. See on samaaegselt keeruline ja aeglane, kuid tulemuslik ja edukas. Samuti sunnib päev inimest süvenema oma mõtetesse ja soovidesse ning langetama olulist otsust. Töö käib loovalt. Kõik asjad saavad tehtud kergelt ja innukalt, justkui antakse lisaaega ja energiat ja kui miski ei saa tehtud, siis saad neid mõneks ajaks ootele jätta. Suhetes võivad toimuda huvitavad sündmused, mis toovad suhete arengusse midagi uut, midagi väga olulist, mis mõjutab tulevikku ja vajab mõtlemisaega. On vaja istuda ja mõelda. Tervis on samuti keeruline ja aeglane. On soov puhata, liikuda on raske, võib esineda nõrkust. Tähelepanu vajab kodu. Kodu eest hoolitsemine struktureerib mõtteid, ning viib kõige õigemate mõteteni.

Allikas. FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Lääne-Virumaal hukkus liiklusõnnetuses 12-aastane laps

Laupäeval kell 18.11 sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Kamariku karjääris on juhtunud raske

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub