Uudised

Ajakirjanikud tuvastasid Vene sõjaväelase abikaasa, kes tahtis Ukraina lapsi piinata, süstida täis narkootikume.

Hiljuti avaldas Ukraina julgeolekuteenistus SBU katkendi pealtkuulatud vestlusest Vene sõjaväelase ja tema naise vahel. Selles kaebas naine mehele Venemaale sattunud ukrainlaste üle, kes keeldusid 9. maid tähistamast. Naine kirjeldas mehele üksikasjalikult, kuidas ta neid selle eest karistab. Naine rääkis sellest, kuidas ta lõiguks terariistaga nende suguelundeid ja lõikaks selgadele tähed.

“Süstiksin neile narkootikume, kui need tööle hakkaksid, vaataksin neile silma ja ütleksin: “Sure, kannata!”, et see neile veel rohkem haiget teeks,” rääkis ta.

Nüüd õnnestus ajakirjanikel need abikaasad SBU töötajate esitatud andmete põhjal tuvastada. Sellest teatas uudisteportaal Censor.NET viitega Radio Libertyle.

Vestlus Vene sõjaväelase ja tema abikaasa vahel leidis aset 29. aprilli hommikul ja selle salvestasid Ukraina julgeolekuteenistuse töötajad Harkivi oblastis – Vene okupant suhtles selles piirkonnas viibides oma naisega. Kirje avaldas SBU 11. mail.

Julia Kopõtova – neiupõlvenimega Tsõgankova – on 30 aastat vana. Ta on pärit Venemaalt Smolenski oblastist Prževalskaja külast. Sarnaselt abikaasale ei näita ta oma elu sotsiaalvõrgustikes. Seda teevad aga aktiivselt tema sugulased.

Julia abikaasa on Vladimir Kopõtov. Tema numbri järgi leiate sotsiaalvõrgustikest mitu peaaegu tühja profiili. Tänu eriteenustele õnnestus ajakirjanikel leida kaks fotot, mille ta kunagi sellel lehel avaldas, kuid seejärel kustutas. Ta on 31-aastane, ta on pärit Smolenski oblastist Jartsevo linnast.

Jaga
Back to top button