Laupäev , 2 märts 2024
Aasta prokuror Kelly Kruusimagi

Aasta prokurör on Kelly Kruusimägi

Riigi peaprokurör tunnustas prokuratuuri 105. aastapäeval kolleege, kes on tublide töötulemustega aasta jooksul enim silma paistnud. Aasta prokuröri tunnustuse pälvis Põhja ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Kelly Kruusimägi.

Vanemprokurör Kelly Kruusimägi on sel aastal edukalt juhtinud mitmeid raskete isikuvastaste kuritegude kriminaalmenetlusi. „Ka kolleegid Harju Maakohtust ja Eesti Advokatuurist on leidnud, et just Kelly vastab täpselt tingimustele, mis on aasta prokuröri tiitli eeldusteks, tuues esile, et Kelly tööd iseloomustab kompromissitult kõrge töökvaliteet kõiges – nii süüdistusaktide koostamises, kohtumenetluse ettevalmistamises kui ka kohtuistungil esinemises,“ sõnas riigi peaprokurör Andres Parmas tunnustust üle andes.

„Kellyl on väga heal tasemel õigusalased teadmised nii materiaal- kui ka menetlusõiguses. Ta on empaatiavõimeline ning oskab ka kõige kriitilisematel hetkedel jääda rahulikuks, viisakaks ja lugupidavaks nii kohtu kui ka kõikide menetlusosaliste vastu. Tema pühendumus õiglusele ja õigusriigi põhimõtetele on silmapaistev. Kelly oskus kaitsta kannatanute õigusi teeb temast eeskuju kõigile õigusalal tegutsejatele,“ lisas Parmas.

Traditsiooni kohaselt tunnustas riigi peaprokurör ka prokuratuuri kolleege ja koostööpartnerit. Aasta ametniku tunnustuse pälvis avalike suhete nõunik Kauri Sinkevicius, aasta tugiteenistuja on referent Reet Rahu ning aasta juht on juhtivprokurör Kairi Kaldoja. Prokuratuuri aasta täht on avalike suhete nõunik Anna-Liisa Kärson ning aasta koostööpartner Kunnar Keres meeskonnaga Maksu- ja Tolliameti uurimisosakonna Lääne talitusest.

Teatele lisatud fotol on riigi peaprokurör Andres Parmas, vanemprokurör Kelly Kruusimägi ja justiitsminister Kalle Laanet.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!